Premiera drugiego sezonu
Fot. Materiały prasowe (Netflix)
ZE ŚWIATA FILMU

Drugi sezon Sex Education już wkrótce na Netflixie!

Jest już zwiastun!

Ida Marszałek 9 stycznia 2020 12:31
Premiera drugiego sezonu
Fot. Materiały prasowe (Netflix)

Serial Sex Education miał swoją premierę w styczniu tego roku i od razu zawojował serca widzów Netflixa. Brytyjska produkcja w inteligentny sposób łączy elementy teen dramy z nietuzinkowym humorem, jednocześnie w sprytny sposób przekazując wiedzę w dziedzinie edukacji seksualnej.

Premiera drugiego sezonu
Fot. Materiały prasowe (Netflix)

Fabuła serialu „Sex Education”

Bohaterem serialu jest  nastoletni Otis (Asa Butterfield), syn seksuolożki Jean (Gillian Anderson), który za namową koleżanki Maeve (Emma Mckey) zakłada w szkole cichą poradnię seksualną i zaczyna doradzać swoim znajomym. Otis, który przez lata przysłuchiwał się mamie posiada ogromną wiedzę w dziedzinie psychologii. Szybko okazuje się, że wśród jego rówieśników jest wielkie zapotrzebowanie na tego typu usługi. Chłopak, który pomaga swoim kolegom, sam ma jednak problem z zaakceptowaniem swojej seksualności, do czego w dużym stopni przyczyniła się jego relacja z rodzicami. Kolejnym problemem w życiu Otisa jest uczucie, którym zaczyna darzyć Maeve. Nie podejrzewając, że przyjaciółka odwzajemni jego uczucie, nastolatek zaczyna umawiać się z inną dziewczyną, Olą (Patricia Allison).

Premiera drugiego sezonu
Fot. Materiały prasowe (Netflix)

Drugi sezon „Sex Education”

Jak informuje Netflix, wątki znane z pierwszego sezonu doczekają się kontynuacji. Otis, by nie zepsuć swojej relacji z Olą, będzie zmagał się z rosnącym napięciem seksualnym. W tym samym czasie, jego stosunki z Maeve będą się pogarszać. Wybuch epidemii chlamydii uświadomi wielkie braki w edukacji seksualnej uczniów liceum. Pojawią się również nowi bohaterowie, którzy zakwestionują zastany status quo. Natomiast najlepszy przyjaciel Otisa, Eric (Ncuti Gatwa), niespodziewanie nabierze pewności siebie i zacznie ściągać na siebie uwagę w nietypowy sposób.

Premiera drugiego sezonu
Fot. Materiały prasowe (Netflix)

Zwiastun drugiego sezonu „Sex Education”

Jak widać, będzie się dużo działo. Na nowe odcinki nie będziemy musieli jednak długo czekać. Netflix ogłosił już oficjalną datę premiery. Drugi sezon Sex Education będziemy mogli zobaczyć już 17 stycznia! 

Plakat drugiego sezonu Sex Education:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

da vinci? we don’t know her. season 2, coming jan 17 🎨

Post udostępniony przez Sex Education (@sexeducation)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.