Planeta Singli powraca! Trzecia część komedii już od lutego w kinach
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Planeta singli powraca! Zobacz plakat trzeciej części komedii i poznaj obsadę

W filmie pojawią się Borys Szyc i Bogusław Linda

Konrad Szczęsny 12 grudnia 2018 20:54
Planeta Singli powraca! Trzecia część komedii już od lutego w kinach
Fot. Materiały prasowe

Trzecia część Planety singli trafi na ekrany kin już za dwa miesiące. Zobaczymy w niej, oprócz znanych i lubianych bohaterów serii, także kolejne gwiazdy, takie jak Bogusław Linda, Borys Szyc czy Maria Pakulnis. W produkcji pojawi się również... Jakub, syn Janusza Józefowicza! Zobacz oficjalny plakat komedii, która podbiła serca Polaków.

Planeta singli 3: oficjalny plakat, obsada, kiedy premiera?

Planeta Singli 2, podobnie jak pierwsza część serii, odniosła spektakularny sukces. Jak informuje Kino Świat,  do tej pory zobaczyło ją już ponad 1,5 miliona widzów! Producenci zapowiedzieli jednocześnie przy okazji premiery, że równocześnie kręcili również trzecią część filmu.

Zobaczyć będzie można w niej, oprócz uwielbianych bohaterów z dwóch pierwszych części, także nowe gwiazdy, takie jak Bogusław Linda, Borys Szyc, Anna Smołowik, Jakub Józefowicz, syn Janusza Józefowicza czy przebojowo powracająca na wielki ekran Maria Pakulnis. Trzecia część i wielki finał przeboju, który chwycił widzów za serca, powróci już 8 lutego.

Znów bawić będą także lubiani odtwórcy, czyli Agnieszka Więdłocha, Maciej Stuhr, Weronika Książkiewicz, Tomasz Karolak, Joanna Jarmołowicz, Danuta Stenka czy Aleksandar Milićević.

Przedstawiamy oficjalny plakat trzeciej i ostatniej już części hitu.

Planeta singli 3: streszczenie filmu

„Każdy ma problemy z rodziną. Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna.

Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości – Oli i Bogdana, których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będzie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka. Planeta Singli 3 to mnóstwo emocji, śmiechu i zaskoczeń w opowieści o tym, że miłość w różnych okresach życia oznacza zupełnie różne rzeczy”, czytamy w informacje prasowej dystrybutora.

Gatunek: komedia romantyczna

Produkcja: Polska 2018

Reżyseria: Sam Akina, Michał Chaciński

Scenariusz: Sam Akina i Jules Jones

Produkcja: Gigant Films/Radosław Drabik, Michał Chaciński Planeta Singli, Juliusz

Obsada: Maciej Stuhr („Planeta Singli”, „Listy do M. 2”, „Listy do M.”), Agnieszka Więdłocha („Planeta Singli”, „Gotowi na wszystko. Exterminator”, „Po prostu przyjaźń”), Weronika Książkiewicz („Planeta Singli”, „Dzień dobry, kocham cię!”, „Rozmowy nocą”), Tomasz Karolak („Planeta Singli”, seria „Listy do M.”, „Porady na zdrady”, serial TV „rodzinka.pl”), Bogusław Linda („Kobiety mafii”, „Pitbull. Nowe porządki”), Borys Szyc („Zimna wojna”, „Testosteron”), Piotr Głowacki („Planeta Singli”, „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Disco Polo”), Joanna Jarmołowicz („Planeta Singli”, serial TV „Na noże”), Danuta Stenka („Planeta Singli”, „Listy do M. 3”),Anna Smołowik („Juliusz”, „Podatek od miłości”), Maria Pakulnis („Porady na zdrady”, serial TV „Powiedz TAK!”), Aleksandar Milićević, Jakub Józefowicz  

Planeta Singli powraca! Trzecia część komedii już od lutego w kinach
Fot. Materiały prasowe

Planeta singli 2, Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha
Fot. Materiały prasowe

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.