A od czego zaczynali inni hollywoodzcy aktorzy? Nie uwierzycie

Sabina Zięba 5 kwietnia 2020 10:55

Gwiazdy są w stanie wiele zrobić, by doskonale wczuć się w grane postaci lub dostać angaż do filmu. Często ryzykując swoim życiem i zdrowiem, diametralnie chudną lub tyją. W innych przypadkach zmiany dotyczą rzeczy kosmetycznych, jak fryzury.

Wiadomo, że by dostawać role w Hollywood trzeba uprzednio zaistnieć. Jednak nie wszyscy urodzili się w artystycznych rodzinach i nie każdy od początku chciał spełniać się w aktorstwie. W naszej galerii możesz się przekonać, który z największych gwiazdorów miał zostać księdzem, chodził przebrany za kurczaka, a także... dorabiał jako roznosiciel gazet. Będziecie zaskoczeni!  

1/7
Copyright @Getty Images
1/7

Channing Tatum, jeden z najprzystojniejszych aktorów Hollywood, gwiazda filmu "Step up", "I że cię nie opuszczę" i "21 Jump Street" ma pochodzenie angielskie, irlandzkie, francuskie i niemieckie. W czasach szkolnych trenował futbol, baseball i piłkę nożną. Dostał nawet stypendium sportowe. Na początku swojej drogi zawodowej pracował jako... dekarz! Następnie jako Chan Crawford był striptizerem w klubie nocnym - to doświadczenie zaowocowało jego późniejszą główną rolą w głośnym filmie "Magic Mike".

Polecamy też: Meryl Streep ma najwięcej nominacji. A kto dostał najwięcej statuetek w historii Oscarów?

2/7
Copyright @Getty Images
2/7

Brad Pitt zanim stał się jednym z najpopularniejszych aktorów na świecie trudził się różnymi zawodami. Jego ojciec był kierownikiem firmy transportu ciężarowego, a matka szkolną pedagog. Przez parę lat studiował dziennikarstwo, lecz nie ukończył studiów i wyjechał do Hollywood. Na miejscu uczył się aktorstwa, a w międzyczasie pracował jako kierowca oraz przebrany za wielkiego kurczaka chodził po ulicach reklamując restauracje El Pollo Loco.

Polecamy też: Interesy ponad konfliktem. Angelia Jolie i Brad Pitt nie rezygnują z prowadzenia wspólnej firmy

3/7
Copyright @Getty Images
3/7

Woody Allen, twórca "intelektualnej komedii", nie zawsze był wielkim reżyserem. Jego rodzice pragnęli, by został farmaceutą. Sam, jako dziecko, postanowił zostać komikiem. W czasie chodzenia do szkoły, nauczył się gry na klarnecie i występował w pubie. Równocześnie pisał około 30 żartów dziennie do gazet, dostając tygodniowo 25 dolarów.

Polecamy też: Woody Allen skończył 81 lat! Osiem najbardziej kultowych cytatów reżysera

4/7
Copyright @Getty Images
4/7

Ashton Kutcher ma irlandzkie, czeskie i niemieckie korzenie. Jako nastolatek interesował się zapasami, wrestlingiem i występami w szkolnych przedstawieniach. Następnie studiował inżynierię biochemiczną. Równocześnie dorabiał zamiatając podłogi w fabryce chrupek, zmywając naczynia i oddając krew. Potem zaczął pracować jako model.

Polecamy też: „Widziałem nagranie, na którym Amerykanin gwałcił dziecko w wieku mojej córki”. Ashton Kutcher walczy z seks-biznesem

5/7
Copyright @Getty Images
5/7

Hugh Grant jest synem nauczycielki i sprzedawcy dywanów. Po studiowaniu literatury pisał teksty do reklam telewizyjnych. Następnie występował z brytyjską grupą komediową The Jockeys of Norfolk.

Polecamy też: Powstaje sequel kultowej komedii „Love Actually”! Wiemy, kto w nim zagra

6/7
Copyright @Getty Images
6/7

Will Smith jest synem administratorki w kuratorium oświaty oraz inżyniera zajmującego się urządzeniami chłodniczymi. Swoją karierę rozpoczął będąc raperem i działając pod pseudonimem The Fresh Prince. Założył formację hip-hopową z dwójką przyjaciół. Słynęli z humorystycznych utworów. Zdobyli pierwszą nagrodę Grammy w kategorii rapowej.

Polecamy też: "Różnorodność to amerykańska supermoc". Will Smith dołączył do bojkotu oscarowej gali

7/7
Copyright @Getty Images
7/7

Tom Cruise jest synem inżyniera elektronika. Jako nastolatek dorabiał jako roznosiciel dziennika "Kurier Louisville". Miał problemy z nauką. Chciał zostać sportowcem, trenował zapasy - kontuzja kolana zaprzepaściła jego zamiary. Następnie z ulicy poszedł na casting do musicalu "Faceci i lalki" i otrzymał rolę. Po tym fakcie był przez rok w seminarium franciszkańskim i chciał zostać księdzem. Zrezygnował dla studiów aktorskich. 

Polecamy też: „To ona zaszczepiła we mnie miłość do grania”. Wzruszające słowa Toma Cruise'a nad grobem matki

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.