Pitbull MT
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Stramowski, Ostaszewska, Grabowski. Wiemy, dlaczego gwiazdy zrezygnowały z gry w nowym „Pitbullu”

Weronika Bruździak-Gębura 21 lutego 2017 13:15
Pitbull MT
Fot. East News

Już nie tylko Piotr Stramowski i Tomasz Oświeciński. W najnowszym „Pitbullu” nie zagrają też Maja Ostaszewska i Andrzej Grabowski. Obsada aktorska stoi murem za Patrykiem Vegą.

Patryk Vega nie wyreżyseruje kolejnego „Pitbulla”

W połowie lutego okazało się, że czwartej części „Pitbulla” nie nakręci Patryk Vega, reżyser trzech poprzednich filmów. Okazało się, że zastąpi go Władysław Pasikowski, znany z produkcji takich jak „Psy” czy „Pokłosie”.

Patryk Vega na swoim Facebooku zamieścił post, w którym wytłumaczył fanom, że chodzi o „pomysł obsadowy, który próbowano mu narzucić”. Mimo spekulacji mediów, reżyser nie powiedział wprost, że chodzi o Dodę, która dołączyła do obsady. Z kolei producent filmu, Emil Stępień, wydał oficjalne oświadczenie, w którym za powód rezygnacji Vegi podał kiepskiej jakości scenariusz, który zaproponował reżyser. 

Polecamy też: Mocniejsze niż w „Psach”. Tych 8 cytatów z nowego „Pitbulla’’ może wejść na stałe do popkultury​

Aktorzy stoją murem za Patrykiem Vegą

Gdy tylko media obiegła informacja, że Patryk Vega zrezygnował z kręcenia kolejnej części, okazało się, że podobną decyzję podjęli odtwórca głównej roli, Piotr Stramowski, który na swoim Facebooku napisał: „Nie ma Patryka Vegi - nie ma Majamiego” oraz filmowy Marcin Opałka ps. „Strachu”, czyli Piotr Oświeciński, który napisał „Marcin Opałka solidarnie z Patryk Vega”. 

Tomasz Oświeciński nie tylko zagrał u boku Ewana McGregora w reklamie, którą Patryk Vega nakręcił dla serwisu showmax.com, ale wystąpi też w jego najnowszym filmie, „Botoksie”, czym pochwalił się na Facebooku.

Kolejni aktorzy rezygnują z „Pitbulla”

Z kolei w wywiadzie dla „Twojego Imperium” głos w tej sprawie zabrała Maja Ostaszewska, czyli filmowa Olka, partnerka Majamiego.

„W moim przekonaniu "Pitbull" to Patryk Vega. I nie wyobrażam sobie "Pitbulla" bez Patryka Vegi. Wtedy to już nie będzie "Pitbull”. I ja w nim też nie wystąpię”, powiedziała aktorka. 

W podobnym tonie wypowiedział się Andrzej Grabowski, odtwórca roli starszego aspiranta Jacka Goca „Gebelsa”, który w jednym z ostatnich wywiadów powiedział, że nie zamierza brać udziału w nowym „Pitbullu”.

Polecamy też: Bez Vegi i Stramowskiego, ale za to z Dodą. Wiemy, kto będzie reżyserem nowego "Pitbulla"​

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!