Patryk Vega
Fot. Aldona Karczmarczyk/ Van Dorsen Artists
ZE ŚWIATA FILMU

Patryk Vega wraca z nowym filmem! Zwiastun Pętli w wersji bez cenzury wbija w fotel

W obsadzie: Królikowski, Stramowski, Warnke...

Rafał Kowalski 3 czerwca 2020 10:38
Patryk Vega
Fot. Aldona Karczmarczyk/ Van Dorsen Artists

Rok temu Patryk Vega zdradził przed kamerą VIVY.pl, że do 2025 roku planuje nakręcić 16 filmów. Reżyser poważnie podszedł do postawionego sobie wyzwania, bo nawet podczas czasu izolacji próbował kontynuować prace nad najnowszym obrazem. Dziś w sieci pojawił się jego zwiastun. W filmie o tytule Pętla wystąpią topowi – znani z poprzednich produkcji reżysera – aktorzy. A sam temat filmu? Kontrowersyjny.

Zwiastun filmu Pętla Patryka Vegi – wersja reżyserska bez cenzury. Kiedy premiera?

Wczoraj na Facebooku reżyser zapowiedział, że dziś jego fanów czeka niespodzianka. „Cześć. Wracamy do życia, wracamy do kin. Jutro o 9 zaprezentuję Wam zwiastun mojego najnowszego filmu Pętla”, obiecał Patryk Vega i jak powiedział, tak zrobił.

Dynamiczny zwiastun bez cenzury już wywołuje ogromne zainteresowanie internautów, choć od jego premiery minęła zaledwie chwila. Temat filmu będzie nawiązywał do tak zwanej afery podkarpackiej, w której zarejestrowano przez ukryte kamery tysiące klientów korzystających z usług agencji towarzyskiej prowadzonej przez ukraińską mafię. Wśród gości tego miejsca było wiele wpływowych osób, w tym politycy, gwiazdy i duchowni. Lokale kontrolowane były przez agenta CBŚP, co jeszcze bardziej komplikowało późniejsze losy klientów agencji. Afera podkarpacka łączona jest też często ze śmiercią boksera Dawida Kosteckiego, który zeznawał w sprawie.

W obsadzie znaleźli się między innymi: Antoni Królikowski, Kasia Warnke, Piotr Stramowski, Marcin  i Maciej Zacharzewscy, Dagmara Kaźmierska, Rafał Cieszyński, Henryk Talar i wielu wielu innych.

Kiedy film wejdzie do kin? Reżyser zapewnia, że wkrótce. Dokładna data nie jest jeszcze znana... 

Patryk Vega
Fot. East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.