Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Patryk Vega
Fot. East News
ZE ŚWIATA FILMU

Patryk Vega stworzył wstrząsający dokument o handlu dziećmi. Zwiastun Oczy Diabła trafił do sieci

Tylko dla ludzi o mocnych nerwach...

Gabriela Czernecka 26 listopada 2020 07:04
Patryk Vega
Fot. East News

Patryk Vega zaprezentował w sieci szokujący zwiastun nowego filmu dokumentalnego Oczy diabła. Produkcja opowiada o handlu dziećmi. „Opowiem, w jaki sposób w dzisiejszej Europie legalnie sprzedać dziecko do burdelu albo na narządy”, mówi na początku zapowiedzi sam reżyser, który postanowił tym razem sprawdzić się także w rolę detektywa śledczego. Zwiastun jest naprawdę mocny…

Nowy film Patryka Vegi Oczy Diabła

Na social mediach Patryka Vegi pojawił się właśnie zwiastun zapowiadający jego najnowszą produkcję. O czym będzie film Oczy Diabła? To film dokumentalny, który opowiada o handlu dziećmi w Polsce i innych krajach europejskich. Reżyser pełni w produkcji rolę detektywa śledczego, który ujawnia, jak dochodzi do tego oburzającego procederu.

Już w zwiastunie widzimy, że Patrykowi Vedze udało się dotrzeć do osób, które zajmują się sprzedażą niemowlaków do domów publicznych. Reżyser przeprowadził również rozmowę z matką, która w ten sposób chce pozbyć się dziecka. 

Patryk zaczął zwiastun od... apelu do Ursuli von der Leyen, Przewodniczącej Komisji Europejskiej, by ta zwróciła uwagę na skandaliczny proceder: „Opowiem Pani,w jaki sposób w dzisiejszej Europie legalnie sprzedać dziecko do burdelu, albo na narządy. I jak sprawić, żeby tego dziecka już nikt nigdy nie szukał”, mówi w zwaistunie. 

Data premiery nie jest jeszcze znana. Zwiastun filmu Oczy Diabła zobaczycie poniżej.  

Patryk Vega
Fot. Aldona Karczmarczyk/ Van Dorsen Artists

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.