Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Patryk Vega
Fot. East News
ZE ŚWIATA FILMU

Opublikowano zwiastun nowego filmu Patryka Vegi. O czym jest Miłość, seks i pandemia?

W produkcji wystąpiła plejada gwiazd

Gabriela Czernecka 31 grudnia 2020 14:01
Patryk Vega
Fot. East News

Do sieci trafił nowy zwiastun filmu Patryka Vegi i tym razem, podobnie jak w przypadku poprzednich produkcji, reżyser szokuje widzów. Małgorzata Rozenek-Majdan, Zofia Zborowska, Anna Mucha - to tylko kilka największych nazwisk, jakie będziemy mogli podziwiać w filmie. Poznajcie szczegóły!

Film Vegi Miłość, seks i pandemia zwiastun

Nowy film Patryka Vegi już niebawem. Do sieci trafił właśnie zwiastun produkcji. O czym jest Miłość, seks i pandemia? „To był dla nas wszystkich szczególny rok. Nasze życie wywróciło się do góry nogami. Pandemia zmusiła nas do refleksji i obnażyła kruchość relacji międzyludzkich. Samotność w czasie pandemii, wyzuty z emocji seks i coraz większa trudność w zbudowaniu z drugim człowiekiem relacji opartej na miłości. O tym opowiada mój nowy film”, tak opisywał produkcję reżyser, Patryk Vega.

Patryk Vega, VIVA!, hot news, mobile
Fot. Krzysztof Opalińska

Na ekranie pojawią się m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Mucha, Zofia Zborowska, Tomasz Dedek. Przed kilkoma tygodniami Patryk Vega zdradził datę premiery filmu. Mowa była o 7 lutego 2021 roku, ale biorąc pod uwagę rozwój epidemii koronawirusa, być może data premiery zsotanie przesunięta. „W dużej mierze to film o epidemii samotności. Punkt wyjścia jest taki, że ludzie, mając coraz większy dostęp do wyzutego z uczuć seksu, mają jednocześnie coraz większą trudność z budowaniem relacji bliskości i miłości z drugim człowiekiem. Ta pandemia, która spotyka bohaterów, jest czymś, co zaczyna przewartościowywać ich postawy”, opowiadał o produkcji reżyser.

Do sieci trafił właśnie zwiastun filmu. Zobaczcie sami! 

Patryk Vega
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.