Jamie Dornan, Dakota Johnson
Fot. materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Już jest! Jeszcze bardziej zmysłowy i subtelny zwiastun „Nowego oblicza Greya’’!

Damian Duda 1 kwietnia 2017 09:00
Jamie Dornan, Dakota Johnson
Fot. materiały prasowe

Niespełna dwa miesiące od premiery „Ciemniejszej strony Greya’’ producenci już zapowiadają kolejną część filmu! „Nowe oblicze Greya’’, bo taki będzie nosić tytuł, trafi na ekrany kin na początku przyszłego roku. 

Zobacz też: 5 wyjątkowych miejsc, w których bohaterowie filmów o Christianie Greyu uprawiają seks

„Nowe oblicze Greya’’ — zwiastun

Jak podają media Dakota Johnson i Jamie Dornan przez ponad pół roku pracowali jednocześnie nad dwiema częściami  — „Ciemniejszą stroną Greya” oraz „Nowym obliczem Greya”. Dla całej ekipy był to czas intensywnej i wytężonej pracy, a zdjęcia do filmu realizowano na dwóch kontynentach — a dokładnie we Francji i w Kanadzie. Jednak wszyscy możemy jednogłośnie stwierdzić: „Opłaciło się’’! Ostatnia część przygód Greya, której premiera odbyła się w Walentynki, podbiła serca widzów na całym świecie, a zysk ze sprzedaży biletów szacowany jest w setkach milionów dolarów. Nic więc dziwnego, że producenci „kują żelazo, póki gorące’’. 

Mimo że całkowity obraz będziemy mogli zobaczyć w kinach za niespełna rok, już dziś możemy „podejrzeć’’, co nowego wydarzy się w następnej części filmu, bowiem do sieci trafił niedawno jego zwiastun. Osoby, które przeczytały książkę wiedzą, jak skończy się historia miłości głównych bohaterów. Jednak pozostałej części zostało jedynie czekać na to, aż film pojawi się na dużym ekranie.

Zobaczcie zwiastun! 

Przeczytaj też: Szokujące wyznanie Dakoty Johnson! Tak Jamie Dornan przygotowywał ją do scen seksu

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.