Natalie Portman
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Natalie Portman urodziła! Znamy płeć jej drugiego dziecka

Olga Figaszewska 4 marca 2017 09:56
Natalie Portman
Fot. Getty Images

To była jedna z najbardziej oczekiawnych informacji tego roku. Natalie Portman urodziła córeczkę! Na świat przyszła Amalia. 

 

Zobacz też: Anna Lewandowska, Otylia Jędrzejczak, Natalie Portman. One zostaną matkami w 2017 roku. Kto jeszcze?​

 

Wiadomości o ciążach gwiazd zazwyczaj elektryzują media i fanów, a same narodziny dzieci wywołają olbrzymie zainteresowanie wszystkich. Natalie Portman długo nie potwierdziła informacji o swojej drugiej ciąży, ale zdjęcia aktorki nie pozostawiały wątpliwości, że już niedługo zostanie po raz drugi matką.  Na gali Złotych Globów, która odbywała się 10 stycznia, zaprezentowała sporych rozmiarów ciążowe krągłości. Jak donoszą zagraniczne media, aktorka urodziła przed Oscarami. To wyjaśniałoby jej nieobecność podczas gali wręczania nagród. Przypominamy, że gwiazda wychowuje już 5-letniego syna Alepha (urodzonego w połowie czerwca 2011 roku). Ojcem dziecka jest jej mąż, tancerz Benjamin Millepieda.

 

Natalie Portman w ciąży, ciąże roku 2016
Fot. Getty Images

Natalie Portman w ciąży

 

Polecamy też: Natalie Portman jako Jacqueline Kennedy? Zobacz zwiastun filmu "Jackie" w reżyserii Pablo Larraina

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?