Natalie Portman
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Natalie Portman urodziła! Znamy płeć jej drugiego dziecka

Olga Figaszewska 4 marca 2017 09:56
Natalie Portman
Fot. Getty Images

To była jedna z najbardziej oczekiawnych informacji tego roku. Natalie Portman urodziła córeczkę! Na świat przyszła Amalia. 

 

Zobacz też: Anna Lewandowska, Otylia Jędrzejczak, Natalie Portman. One zostaną matkami w 2017 roku. Kto jeszcze?​

 

Wiadomości o ciążach gwiazd zazwyczaj elektryzują media i fanów, a same narodziny dzieci wywołają olbrzymie zainteresowanie wszystkich. Natalie Portman długo nie potwierdziła informacji o swojej drugiej ciąży, ale zdjęcia aktorki nie pozostawiały wątpliwości, że już niedługo zostanie po raz drugi matką.  Na gali Złotych Globów, która odbywała się 10 stycznia, zaprezentowała sporych rozmiarów ciążowe krągłości. Jak donoszą zagraniczne media, aktorka urodziła przed Oscarami. To wyjaśniałoby jej nieobecność podczas gali wręczania nagród. Przypominamy, że gwiazda wychowuje już 5-letniego syna Alepha (urodzonego w połowie czerwca 2011 roku). Ojcem dziecka jest jej mąż, tancerz Benjamin Millepieda.

 

Natalie Portman w ciąży, ciąże roku 2016
Fot. Getty Images

Natalie Portman w ciąży

 

Polecamy też: Natalie Portman jako Jacqueline Kennedy? Zobacz zwiastun filmu "Jackie" w reżyserii Pablo Larraina

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.