Oscary 2021, Glenn Close
Fot. POOL/Getty AFP/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Oscary 2021: To najlepszy moment gali! Taniec Glenn Close podbił Internet

Nagranie stało się prawdziwym hitem sieci!

Olga Figaszewska 26 kwietnia 2021 10:25
Oscary 2021, Glenn Close
Fot. POOL/Getty AFP/East News

To nagarnie stało się prawdziwym hitem i w błyskawicznym tempie podbiło serca internautów na całym świecie. Moment, w którym Glenn Close wkroczyła na parkiet i zatańczyła do przeboju lat 80. po prostu trzeba zobaczyć!

Taniec Glenn Close podczas gali rozdania Oscarów 2021

Glenn Close nie otrzymała Oscara w kategorii dla najlepszej roli drugoplanowej za udział w produkcji „Elegia dla bidoków”. To była ósma nominacji do prestiżowej nagrody filmowej w karierze gwiazdy. Tym razem statuetka powędrowała do Youn Yuh-Jung za film „Minari”. Jednak to o 74-letniej aktorce mówi cały świat. A wszystko za sprawą jej tanecznego popisu! Czy przejdzie do historii? Nikt nie ma wątpliwości. 

Sprawdź też: Oscary 2021 rozdane! Oto pełna lista laureatów 93. ceremonii wręczenia Oscarów

Glenn Close doskonale wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Podczas uroczystej gali nie traciła dobrego humoru. Wręcz przeciwnie. W pewnym momencie, Lil Rel Howery przechadzał się po publiczności i prosił poszczególnych gości o odgadywanie piosenek, które były w nominowane do Oscara. Glenn Close poszła o krok dalej i na prośbę Howery’ego zatańczyła do przeboju „Da Butt” (w tłumaczeniu Ten tyłek).

Aktorka podbiła serca internautów, którzy są zachwyceni poczuciem humoru i spontanicznością Glenn Close. Publiczność na sali w Los Angeles Union Station również dała ponieść się muzyce.

Sami zobaczcie. 

Zobacz: Oscary 2021: Thomas Vinterberg nie krył łez odbierając statuetkę. Reżyser wygłosił poruszającą przemowę

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?