Mamma Mia MT
Fot. materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

„Mamma Mia!” powraca! Znamy szczegóły drugiej części kultowego musicalu

Weronika Bruździak-Gębura 23 maja 2017 07:30
Mamma Mia MT
Fot. materiały prasowe

Równo 10 lat po premierze musicalu „Mamma Mia!” wytwórnia Universal Pictures wyprodukuje drugą część tego kultowego filmu. Znamy szczegóły produkcji!

 

Szczegóły „Mamma Mia: Here We Go Again”

Premiera „Mamma Mia: Here We Go Again” odbędzie się 20 lipca 2018 roku. Będzie opowiadać nie tylko o życiu Donny (Meryl Streep) po ślubie córki, ale również o czasach jej młodości. Za scenariusz i reżyserię będzie odpowiedzialny Brytyjczyk Ol Parker, który napisał scenariusz do takich filmów jak „Hotel Marigold”, „Drugi Hotel Marigold”, „Gry Weselne” i „Niech będzie teraz”.

W obsadzie mają pojawić się gwiazdy pierwszej części: Meryl Streep, Pierce Brosnan i Colin Firth. Obraz ma powstać na greckiej wyspie Skopelos, na której powstały zdjęcia do poprzedniego filmu. Wśród producentów ponownie znajdą się Benny Andersson i Björn Ulvaeus, którzy należeli do zespołu ABBA.

 

 

Musical „Mamma Mia!” podbił serca widzów na całym świecie

Musical „Mamma Mia!”, który zadebiutował na ekranach latem 2008, zarobił ponad 600 milionów dolarów. Opowiadał historię Sophie (Amanda Seyfried), która w dniu ślubu chciała, aby podczas tego ważnego dnia towarzyszył jej ojciec. Dziewczyna nie wiedziała, kto nim jest, dlatego na podstawie pamiętnika matki zaprosiła na wesele trzech mężczyzn, z którymi spotykała się jej matka, Donna (Meryl Streep). Komedii towarzyszyła muzyka ABBY, dzięki której film podbił serca widzów na całym świecie. Czy podobnie będzie z drugą częścią? Przekonamy się w lipcu 2018 roku!

 

 

Polecamy też: Żadna inna aktorka tego nie dokonała. Przypominamy 20 oscarowych nominacji Meryl Streep

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.