O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Kożuchowska jest skrajnie wyczerpana i drastycznie zmieniła wizerunek, ale...

...pokochała granie u Patryka Vegi!

Konrad Szczęsny 26 czerwca 2018 17:57

Do tej pory fani kojarzyli Małgorzatę Kożuchowską głównie z rolami w serialach takich jak M jak miłość czy Rodzinka.pl. Choć zapewniły one gwieździe ogromną popularność i setki tysięcy fanów, trudno określić je mianem wymagających i stanowiących dla zawodowego aktora ogromne wyzwanie. Wszystko wskazuje jednak na to, że współpraca z Patrykiem Vegą przy filmie Plaga Breslau daje aktorce ogromną satysfakcję i sprawia, że z przyjemnością zjawia się na planie, choć rola ta wymaga ogromnych wyrzeczeń!

Małgorzata Kożuchowska przeszła spektakularną metamorfozę

Rola ostrej policjantki, która musi ścigać seryjnego mordercę i rozwikłać zagadkę makabrycznych zbrodni, do których dochodzi we Wrocławiu punktualnie o 18.00, wymagała od Małgorzaty Kożuchowskiej radykalnej zmiany wizerunku, związanej z przefarbowaniem włosów na ciemny kolor i wygoleniem ich z boku głowy. Jednak liczba zdjęć zamieszczanych na Instagramie i komentarze fanów są najlepszym dowodem na to, że zarówno aktorka, jak i jej sympatycy są metamorfozą zachwyceni!

Jednak rola ta wiąże się również z ogromem wyrzeczeń.

Małgorzata Kożuchowska jest przemęczona na planie nowego filmu Patryka Vegi

O tym, ile aktorka musiała poświęcić, by zrealizować wizję reżysera, Patryk Vega opowiedział w najnowszym wywiadzie.

„Małgosia dała sobie wygolić bok głowy i zrezygnowała z makijażu. Ale ważne jest nie tylko to, jak wygląda, ale też jak zagra! Ma utrudnione zadanie, bo jej bohaterka mówi obniżonym głosem. W dodatku, żeby lepiej zbudować rolę, Małgosia śpi tylko dwie godziny na dobę”, zdradził w rozmowie z Fleszem.

Małgorzata Kożuchowska potwierdziła te słowa na Instagramie producenta.

„Nie wiem, jak przeżyję te 18 dni na planie, śpiąc po dwie godziny dziennie. Takie jest założenie… Mam wyglądać tak jak teraz, czyli totalnie zmęczona, niewyspana i bez energii, czyli kompletnie jak nie ja”, wyznała.

Co więcej, praca z gwiazdą spodobała się Patrykowi Vedze na tyle, że... nakręci w przyszłym roku film z myślą o niej!

„Małgosi podoba się zabawa wizerunkiem i zmiany na potrzeby roli - przekonuje w jej imieniu. W przyszłym roku chcę nakręcić z myślą o niej kobiecy odpowiednik Wilka z Wall Street”, potwierdził reżyser.

Małgorzata Kożuchowska - role filmowe

Choć w ostatnich latach widzowie oglądali ją głównie jako Natalię Boską w serialu Rodzinka.pl i producentkę Monikę Borecką w Drugiej szansie, należy pamiętać, że Małgorzata Kożuchowska ma na koncie kilka ról filmowych, które zostały pozytywnie ocenione przy krytyków i publiczność. Należy wspomnieć o takich produkcjach, jak choćby Kiler, Senność, Dlaczego nie! i Listy do M. 2.

Który z nich lubisz najbardziej? W galerii zamieszczamy zdjęcie z planu filmu Plaga Breslau Patryka Vegi, który na ekrany kin wejdzie w przyszłym roku  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.