...pokochała granie u Patryka Vegi!

Konrad Szczęsny 26 czerwca 2018 17:57

Do tej pory fani kojarzyli Małgorzatę Kożuchowską głównie z rolami w serialach takich jak M jak miłość czy Rodzinka.pl. Choć zapewniły one gwieździe ogromną popularność i setki tysięcy fanów, trudno określić je mianem wymagających i stanowiących dla zawodowego aktora ogromne wyzwanie. Wszystko wskazuje jednak na to, że współpraca z Patrykiem Vegą przy filmie Plaga Breslau daje aktorce ogromną satysfakcję i sprawia, że z przyjemnością zjawia się na planie, choć rola ta wymaga ogromnych wyrzeczeń!

Małgorzata Kożuchowska przeszła spektakularną metamorfozę

Rola ostrej policjantki, która musi ścigać seryjnego mordercę i rozwikłać zagadkę makabrycznych zbrodni, do których dochodzi we Wrocławiu punktualnie o 18.00, wymagała od Małgorzaty Kożuchowskiej radykalnej zmiany wizerunku, związanej z przefarbowaniem włosów na ciemny kolor i wygoleniem ich z boku głowy. Jednak liczba zdjęć zamieszczanych na Instagramie i komentarze fanów są najlepszym dowodem na to, że zarówno aktorka, jak i jej sympatycy są metamorfozą zachwyceni!

Jednak rola ta wiąże się również z ogromem wyrzeczeń.

Małgorzata Kożuchowska jest przemęczona na planie nowego filmu Patryka Vegi

O tym, ile aktorka musiała poświęcić, by zrealizować wizję reżysera, Patryk Vega opowiedział w najnowszym wywiadzie.

„Małgosia dała sobie wygolić bok głowy i zrezygnowała z makijażu. Ale ważne jest nie tylko to, jak wygląda, ale też jak zagra! Ma utrudnione zadanie, bo jej bohaterka mówi obniżonym głosem. W dodatku, żeby lepiej zbudować rolę, Małgosia śpi tylko dwie godziny na dobę”, zdradził w rozmowie z Fleszem.

Małgorzata Kożuchowska potwierdziła te słowa na Instagramie producenta.

„Nie wiem, jak przeżyję te 18 dni na planie, śpiąc po dwie godziny dziennie. Takie jest założenie… Mam wyglądać tak jak teraz, czyli totalnie zmęczona, niewyspana i bez energii, czyli kompletnie jak nie ja”, wyznała.

Co więcej, praca z gwiazdą spodobała się Patrykowi Vedze na tyle, że... nakręci w przyszłym roku film z myślą o niej!

„Małgosi podoba się zabawa wizerunkiem i zmiany na potrzeby roli - przekonuje w jej imieniu. W przyszłym roku chcę nakręcić z myślą o niej kobiecy odpowiednik Wilka z Wall Street”, potwierdził reżyser.

Małgorzata Kożuchowska - role filmowe

Choć w ostatnich latach widzowie oglądali ją głównie jako Natalię Boską w serialu Rodzinka.pl i producentkę Monikę Borecką w Drugiej szansie, należy pamiętać, że Małgorzata Kożuchowska ma na koncie kilka ról filmowych, które zostały pozytywnie ocenione przy krytyków i publiczność. Należy wspomnieć o takich produkcjach, jak choćby Kiler, Senność, Dlaczego nie! i Listy do M. 2.

Który z nich lubisz najbardziej? W galerii zamieszczamy zdjęcie z planu filmu Plaga Breslau Patryka Vegi, który na ekrany kin wejdzie w przyszłym roku  

1/5
Małgorzata Kożuchowska na planie nowego filmu Patryka Vegi we Wrocławiu
Copyright @Instagram @malgorzatakozuchowska
1/5

Choć śpi po dwie godziny dziennie przez 18 dni zdjęciowych i musiała przejść spektakularną metamorfozę, Małgorzata Kożuchowska nie ukrywa, że rola w filmie Plaga Breslau to spełnienie jej aktorskich marzeń.

2/5
Małgorzata Kożuchowska na planie nowego filmu Patryka Vegi we Wrocławiu
Copyright @Instagram @malgorzatakozuchowska
2/5

Małgorzata Kożuchowska jest zachwycona tym, jak wygląda współpraca z Patrykiem Vegą, mimo że wymaga ona od niej wielu poświęceń.

3/5
Małgorzata Kożuchowska na planie nowego filmu Patryka Vegi we Wrocławiu
Copyright @Instagram @malgorzatakozuchowska
3/5

Małgorzata Kożuchowska w filmie Plaga Breslau Patryka Vegi zagra u boku takich aktorów, jak Andrzej Grabowski, Daria Widawska czy Tomasz Oświeciński

4/5
Małgorzata Kożuchowska na planie nowego filmu Patryka Vegi we Wrocławiu
Copyright @Instagram @malgorzatakozuchowska
4/5

Dla roli w filmie Plaga Breslau Patryka Vegi Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się na spektakularną metamorfozę. Musiała pofarbować włosy na ciemny kolor i zgolić je z boku głowy.

5/5
Małgorzata Kożuchowska na planie nowego filmu Patryka Vegi we Wrocławiu
Copyright @Instagram @malgorzatakozuchowska
5/5

Małgorzata Kożuchowska ma też spać po dwie godziny dziennie, żeby być w roli ostrej policjantki, ścigającej seryjnego mordercę, bardziej autentyczna.

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.