Legalna Blondynka, Reese Witherspoon
Fot. East News
ZE ŚWIATA FILMU

Czy powstanie kolejna część filmu o uroczej prawniczce? Reese Witherspoon zdradziła sekret „Legalnej Blondynki 3”!

Konrad Szczęsny 20 stycznia 2017 10:15
Legalna Blondynka, Reese Witherspoon
Fot. East News

Reese Witherspoon potwierdziła, że trzecia część „Legalnej Blondynki” ma szansę trafić na duży ekran! Aktorka, która urzekła widzów rolą walczącej o prawa zwierząt prawniczki zapewniła, że pomysł już od jakiegoś czasu jest w jej głowie, jednak potrzebuje osoby, który napisałaby dobry scenariusz.

Polecamy też: Powstanie w film o... lalce Barbie! Wiemy, kto zagra w nim główną rolę

Reese Witherspoon o "Legalnej Blondynce 3"

Okazuje się, że rola, za którą pokochały ją miliony ludzi na całym świecie, może zachwycić fanów aktorki po raz kolejny. Reese Witherspoon potwierdziła w rozmowie z magazynem „E!”, że pomysł na kolejną część „Legalnej Blondynki" jest w jej głowie już od dłuższego czasu. „Myśleliśmy o tym. Potrzebuję kogoś bardzo mądrego i bystrego, kto wymyśli świetny pomysł i będziemy go wtedy realizować” - zapewniła gwiazda. Podkreśliła również, że widzi w tym wyższy cel. „Sądzę, że to dobry moment, żeby to zrobić. Myślę, że kobiety potrzebują tego rodzaju zastrzyku pozytywnej energii w obecnych czasach” - przekonywała z mocą.

Reese Witherspoon w "Legalnej Blondynce"

Reese Witherspoon pierwszy raz w Elle Woods (prawniczkę walczącą o prawa zwierząt) wcieliła się w 2001 r. (ta część zarobiła na całym świecie 141 774 679 dolarów). Druga część na duży ekran trafiła dwa lata później (jej Box Office wyniósł natomiast 124 914 842 dolarów). Pewnym jest, że trzecia część przygód raczej tych statystyk by nie zaniżyła!

Polecamy też: Powstaje film o królu popu. W Michaela Jacksona wcieli się jego sobowtór. Podobieństwo jest uderzające!

 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?