Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Blanka Lipińska
Fot. Marlena Bielińska/Move
ZE ŚWIATA FILMU

Odważny, seksowny i... kontrowersyjny. Zobacz plakat filmu Blanki Lipińskiej! 

„365 dni” w kinach już od 7 lutego!

Gabriela Czernecka 31 grudnia 2019 10:05
Blanka Lipińska
Fot. Marlena Bielińska/Move

Do sieci trafił właśnie plakat filmu 365 dni, debiutanckiej produkcji Blanki Lipińskiej. Gwiazda wysoko postawiła sobie poprzeczkę: „Nie zgodziłam się na zbytnie ocenzurowanie pewnych rzeczy. Próbowano na przykład wyrzucić scenę ze stewardessą. Tak, tę samą, która podzieliła nasz kraj. Powiedziałam, że nie ma mowy, przecież to kultowa scena w literaturze polskiej!”, mówiła jakiś czas temu Blanka Lipińska dla serwisu natemat.pl. Premierę filmu zapowiedziano na 7 lutego 2020 roku, a do mediów trafił właśnie oficjalny zwiastun filmu. Jest... kontrowersyjnie! 

Plakat filmu 365 dni Blanki Lipińskiej

365 dni to debiutancka powieść Blanki Lipińskiej oraz jedna z najgorętszych i najbardziej kontrowersyjnych produkcji ostatnich miesięcy. W postać Massimo w filmie 365 dni wcieli się Michele Morrone, 29-letni włoski aktor, który niedawno podbił serca rodaków zajmując drugie miejsce w odpowiedniku naszego Tańca z Gwiazdami. Z kolei w główną bohaterkę Laurę wcieli się Anna Maria Sieklucka, 27-letnia polska aktorka. 

Blanka Lipińska wyznała wprost, na jaki efekt liczy: „Ma być tak, że każda kobieta podczas seansu rozpłacze się ze wzruszenia, ale po wyjściu z kina będzie podniecona tak, że od razu dosiądzie swojego faceta. Chodzi mi o wyzwolenie w widzach takich właśnie emocji. Wierzę, że skoro udało mi się napisać tak rewelacyjne zdaniem ludzi książki, to dam radę dopilnować, aby powstał film, którzy rzuci widzów na kolana”. Patrząc na ten plakat nikt nie ma wątpliwości, że zapowiada się odważna i gorąca produkcja! A jak Wam się podoba plakat filmu 365 dni? 

365 dni plakat filmu Blanki Lipińskiej
Fot. Mat. prasowe

365 dni_Ten dzień_Blanka Lipińska
Fot. mat. pras.

Blanka Lipińska
Fot. Marlena Bielińska/Move

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.