Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Co na to królowa Elżbieta II?!

Sabina Zięba 8 kwietnia 2018 19:00

Meghan Markle od momentu ogłoszenia zaręczyn z księciem Harrym jest przedmiotem zainteresowania mediów na całym świecie. Wszyscy zastanawiają się czy kanadyjska aktorka jest w stanie godnie reprezentować brytyjską rodzinę królewską. Okazuje się, że może być z tym naprawdę duży problem. Wszystkiemu winne są niezwykle erotyczne zdjęcia rodem z „Pięćdziesięciu twarzy Greya”...

Kariera Meghan Markle

Przyszła małżonka księcia Harry'ego w 2002 roku w wieku 21 lat po raz pierwszy wystąpiła u boku swojego ojca w serialu „Szpital miejski”, natomiast na wielkim ekranie jej debiut nastąpił 3 lata później, kiedy w filmie „Zupełnie jak miłość” zagrała razem z Ashtonem Kutcherem. W kolejnych latach pojawiła się w epizodycznych rolach m. in. w „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku”, „CSI: Kryminalne zagadki Miami”, „90210” czy „Bez śladu”. W 2010 roku widzieliśmy ją w dramacie „Twój na zawsze” z Robertem Pattinsonem, a następnie w komedii „Szefowie wrogowie”. Jednak to jedna z głównych ról w serialu „W garniturach” zagwarantowała jej przepustkę do sławy. „Suits” okazało się wielkim hitem, dzięki czemu stała się rozpoznawalna.

Od 2011 roku do momentu, aż Meghan Markle w listopadzie zeszłego roku nie przedłużyła kontraktu z producentami, zrealizowano aż 6 jego sezonów. W serialu wcielała się w postać ambitnej asystentki Rachel Zane, która marzy o karierze prawniczej i współpracuje z bystrym oraz inteligentnym Michaelem Rossem (w tej roli Patrick J. Adams). W pewnym momencie zaczynają ich łączyć głębsze relacje. Z tego powodu była aktorka występowała w naprawdę gorących scenach w erotycznej bieliźnie lub nawet... całkowicie naga! Zobaczcie te seksowne ujęcia w naszej galerii! Myślicie, że królowa Elżbieta II już je widziała?  

1/6
Copyright @East News
1/6

Meghan Markle w erotycznej scenie w serialu „W garniturach”.

2/6
Copyright @East News
2/6

Meghan Markle w serialu „W garniturach”.

3/6
Copyright @Instagram
3/6

Naga Meghan Markle w scenie łóżkowej z Patrickiem J. Adamsem w serialu „W garniturach”.

4/6
Copyright @East News
4/6

Meghan Markle w erotycznej scenie z Patrickiem J. Adamsem w serialu „W garniturach”.

5/6
Copyright @East News
5/6

Meghan Markle w erotycznej scenie z Patrickiem J. Adamsem w serialu „W garniturach”.

6/6
Copyright @East News
6/6

Meghan Markle w erotycznej scenie z Patrickiem J. Adamsem w serialu „W garniturach”.

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.