Jumanji 2
Fot. materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Kultowy film „Jumanji” powraca! Kto zastąpił Robina Williamsa?

Weronika Bruździak-Gębura 2 lipca 2017 16:00
Jumanji 2
Fot. materiały prasowe

Od premiery filmu „Jumanji” z Robinem Williamsem i Kristen Dunst minęły już 22 lata. Właśnie powstaje sequel słynnej przygodówki. Zwiastun, który pojawił się w sieci, podzielił fanów. Dlaczego?

Powstanie sequel „Jumanji”

„Jumanji” rozkochało w sobie widzów na całym świecie już od dnia premiery w 1995 roku. Dzisiaj jest odrobinę przykurzony, a efekty specjalne pozostawiają wiele do życzenia, jednak wciąż klimat tego filmu jest niepowtarzalny. Zapewne z tego powodu Sony Pictures Entertainment postanowiła nakręcić jego kontynuację. Jednak tym razem zamiast uroczego i kojarzonego z kinem familijnym aktora, jakim był Robin Williams, zobaczymy gwiazdora kina akcji, najseksowniejszego mężczyznę 2016 roku według magazynu „People”, Dwayne’a Johnsona. Towarzyszyć będą mu Jack Black i Kevin Hart.

Zwiastun „Jumanji 2” - o czym będzie film?

Na czym opiera się fabuła filmu? Czwórka licealistów za karę musi posprzątać szkolną piwnicę. Pośród różnych rupieci znajdują grę na Playstation o nazwie „Jumanji” i tak jak 12-letni Allan Parrish z pierwszej części trafiają w sam środek dżungli i morderczej gry na śmierć i życie.

Zwiastun nie spodobał się rzeszy fanów, dla których „Jumanji 2: Welcome to the Jungle” w ogóle nie przypomina pierwszej części.  Wielu z nich obawia się, że będzie to słabej jakości przygodówka z żartami kiepskich lotów. Oceńcie sami:

Polecamy też: Netflix wyprodukował poruszający film o anoreksji. Premiera „Aż do kości” z Lily Collins i Keanu Reevesem w lipcu

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.