Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

W lesie dziś nie zaśnie nikt
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Julia Wieniawa zagra główną rolę w horrorze!

Jest już zwiastun!

Ida Marszałek 18 lutego 2020 13:05
W lesie dziś nie zaśnie nikt
Fot. Materiały prasowe

Kariera Julii Wieniawy zdaje się nabierać coraz większego tempa! Aktorka zdobyła sławę udziałem w serialu Rodzinka.pl. Później wystąpiła w kilku komediach romantycznych, serialu Zawsze warto oraz dwóch produkcjach Patryka Vegi, serialu i filmie o tym samym tytule - Kobiety mafii. Rok 2020 zapowiada się dla aktorki bardzo obiecująco. Wieniawa bierze udział w aż trzech projektach - Small World Paryka Vegi, Sali samobójców. Hejterze Jana Komasy oraz w horrorze W lesie dziś nie zaśnie nikt Bartosza M. Kowalskiego. I przynajmniej jedna z tych ról może okazać się dla aktorki przełomową!

Horror z Julią Wieniawą - "W lesie dziś nie zaśnie nikt" fabuła

Najnowszy film Bartosza M. Kowalskiego, reżysera mrożącego krew w żyłach dramatu Plac zabaw (dostępny na Netflixie), ma opowiadać o grupie nastolatków uzależnionych od technologii, która przechodzą detoks na obozie offline. Odbywa się on w samym środku leśnej głuszy, gdzie nie ma dostępu do Internetu. W lesie czai się jednak tajemnicze niebezpieczeństwo, które tylko czeka, by zaatakować. Tajemniczy przeciwnik zjednoczy przerażoną młodzież, która odkryje czym jest prawdziwa miłość, przyjaźń i poświęcenie.

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" informacje

Film Bartosza M. Kowalskiego wpisuje się w gatunek horroru, a trzeba zaznaczyć, że tego typu produkcje nie są częste we współczesnej polskiej kinematografii. Jak zapewniają twórcy będzie to: "slasher zanurzony w estetyce amerykańskiego horroru lat 80". Czyli rodzaj filmu grozy, w którym kolejne postacie giną jedna po drugiej, zabijane przez tajemniczego mordercę i jednocześnie usiłują rozwikłać zagadkę napastnika. Wiadomo również, że film będzie pełen makabrycznych i groteskowych elementów oraz mocnych scen erotycznych. Jak każdy dobry slasher, będzie zawierać również komentarz do współczesnego społeczeństwa. Twórcy obiecują zabawę gatunkiem, a ponieważ Ci sami producenci odpowiadali za Atak paniki Pawła Maślony, chyba spokojnie możemy uwierzyć im na słowo.

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" zwiastun

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" obsada

Główną rolę w filmie zagra Julia Wieniawa. Aktorka współpracowała już z Bartoszem M. Kowalskim przy serialu Zawsze warto. Na ekranie zobaczymy również: Wiktorię Gąsiewską, Sebastiana Delę, Stanisława Cywkę i Michała Lupę. To oni zagrają osaczoną w lesie młodzież.  W pozostałe role wcielą się: Olaf Lubaszenko, Gabriela Muskała, Mirosław Zbrojewicz, Piotr Cyrwus, Wojciech Mecwaldowski, a także Michał Zbroja. Za dystrybucję filmu odpowiada firma NEXT FILM. 

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" premiera

Premiera filmu zaplanowana jest na 13 marca 2020 roku. Oznacza to, że na efekty współpracy Bartosza M. Kowalskiego z młodą obsadą nie będziemy musieli długo czekać. Niedługo przekonamy się jak wygląda slasher w polskim wydaniu! Ciekawe czy okaże się on przełomową produkcją w karierze Julii Wieniawy. 

Plakat filmu W lesie dziś nie zaśnie nikt:

W lesie dziś nie zaśnie nikt
Fot. Materiały prasowe

W lesie dziś nie zaśnie nikt
Fot. Materiały prasowe

W lesie dziś nie zaśnie nikt
Fot. Materiały prasowe

W lesie dziś nie zaśnie nikt
Fot. Materiały prasowe

W lesie dziś nie zaśnie nikt
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.