Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Uczestniczka Agent Gwiazdy przesadziła?

Konrad Szczęsny 8 marca 2018 15:40

Na co dzień chroni swoją prywatność, ale zdarza jej się zaszokować media. Ilona Ostrowska uchodzi za gwiazdę, która rzadko epatuje odważnymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Jednak fotografia, która zamieściła na Instagramie z okazji Dnia Kobiet rozgrzała męską część jej fanów do czerwoności! Serialowa Lucy z Rancza pozuje na nim... zupełnie nago!

Nagie zdjęcie Ilony Ostrowskiej

Ilona Ostrowska w szczególny i bardzo odważny sposób uczciła święto wypadające ósmego marca. Aktorka znana z serialu Ranczo, gdzie wcielała się w Lucy, na swoim profilu zamieściła... nagie zdjęcie, które wstrząsnęło sympatykami jej talentu. 

„Kochane dziewczyny! Życzę nam siły, żebyśmy o sobie stanowiły, mówiły głośno i wyraźnie o swoich potrzebach, spełniały swoje marzenia, dbały o siebie, wydawały hajs i nie zapominały o swoich piersiach, jak to Natalia Przybysz pięknie kiedyś napisała. Ja nie zapomniałam, jak widać na załączonym obrazku i tego się będę trzymać”, podpisała je serialowa Lucy.

Nagie zdjęcia uczestniczek Agenta Gwiazdy

Przy okazji oznaczyła produkcję i uczestników trzeciej edycji Agenta Gwiazdy. Jak możemy wywnioskować z komentarzy, tak odważną fotografię posiada w swoich zasobach każda uczestniczka show TVN! Na tym bowiem polegało jedno z wymyślonych przez produkcję zadań, co zdradziła sama Karolina Ferenstein-Kraśko.

„To była cześć kolejnego zadania !!!😎💥 Wszystkie mamy takie zdjęcia wrzucamy po koleji ... która następna ? 😀 @whatannawears@maja.wloszczowska @annalucinska@juleczkaaa_jula a może ja 💥💥💪📸 #girlspower #freedom”, pyta na Instagramie żona prowadzącego Dzień Dobry TVN.

Zadeklarowała jednak, że opublikuje swoje, gdy ucichnie nieco zamieszanie związane z odważną fotką Ilony Ostrowskiej.

O które zdjęcie aktorki chodzi? Tego dowiecie się z naszej galerii!  

1/5
Półnagie zdjęcia Ilony Ostrowskiej, Ilona Ostrowska
Copyright @Instagram @ilona_ostrowska_official
1/5

Ilona Ostrowska w tak odważnym wydaniu nie pokazała się jeszcze nigdy. Aktorka na zamieszczonym na Instagramie zdjęciu pozuje zupełnie nago!

2/5
Półnagie zdjęcia Ilony Ostrowskiej, Ilona Ostrowska
Copyright @Instagram @ilona_ostrowska_official
2/5

Ilona Ostrowska zdecydowała się opublikować tę fotografię z okazji Dnia Kobiet. Zdjęcie wywołało ogromne poruszenie wśród fanów serialowej Lucy.

3/5
Półnagie zdjęcia Ilony Ostrowskiej, Ilona Ostrowska
Copyright @Instagram @ilona_ostrowska_official
3/5

Ilona Ostrowska już wcześniej publikowała dwuznaczne zdjęcia. To powyższe pochodzi z lipca 2015 roku.

4/5
Ilona Ostrowska, VIVA!  lipiec 2014
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF Photo
4/5

Ilona Ostrowska, publikując to zdjęcie, zdradziła, że jego wykonanie było elementem jednego z zadań, które powierzono uczestnikom najnowszej edycji Agenta Gwiazdy.

5/5
Półnagie zdjęcia Ilony Ostrowskiej, Ilona Ostrowska
Copyright @Instagram @ilona_ostrowska_official
5/5

Ilona Ostrowska właśnie tym zdjęciem wywołała burzę w mediach oraz wśród swoich fanów. Ci nie szczędzili jej jednak komplementów.

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.