Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

O TYM SIĘ MÓWI

Nagie zdjęcie Ilony Ostrowskiej wywołało burzę w sieci

Uczestniczka Agent Gwiazdy przesadziła?

Konrad Szczęsny 8 marca 2018 15:40

Na co dzień chroni swoją prywatność, ale zdarza jej się zaszokować media. Ilona Ostrowska uchodzi za gwiazdę, która rzadko epatuje odważnymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Jednak fotografia, która zamieściła na Instagramie z okazji Dnia Kobiet rozgrzała męską część jej fanów do czerwoności! Serialowa Lucy z Rancza pozuje na nim... zupełnie nago!

Nagie zdjęcie Ilony Ostrowskiej

Ilona Ostrowska w szczególny i bardzo odważny sposób uczciła święto wypadające ósmego marca. Aktorka znana z serialu Ranczo, gdzie wcielała się w Lucy, na swoim profilu zamieściła... nagie zdjęcie, które wstrząsnęło sympatykami jej talentu. 

„Kochane dziewczyny! Życzę nam siły, żebyśmy o sobie stanowiły, mówiły głośno i wyraźnie o swoich potrzebach, spełniały swoje marzenia, dbały o siebie, wydawały hajs i nie zapominały o swoich piersiach, jak to Natalia Przybysz pięknie kiedyś napisała. Ja nie zapomniałam, jak widać na załączonym obrazku i tego się będę trzymać”, podpisała je serialowa Lucy.

Nagie zdjęcia uczestniczek Agenta Gwiazdy

Przy okazji oznaczyła produkcję i uczestników trzeciej edycji Agenta Gwiazdy. Jak możemy wywnioskować z komentarzy, tak odważną fotografię posiada w swoich zasobach każda uczestniczka show TVN! Na tym bowiem polegało jedno z wymyślonych przez produkcję zadań, co zdradziła sama Karolina Ferenstein-Kraśko.

„To była cześć kolejnego zadania !!!😎💥 Wszystkie mamy takie zdjęcia wrzucamy po koleji ... która następna ? 😀 @whatannawears@maja.wloszczowska @annalucinska@juleczkaaa_jula a może ja 💥💥💪📸 #girlspower #freedom”, pyta na Instagramie żona prowadzącego Dzień Dobry TVN.

Zadeklarowała jednak, że opublikuje swoje, gdy ucichnie nieco zamieszanie związane z odważną fotką Ilony Ostrowskiej.

O które zdjęcie aktorki chodzi? Tego dowiecie się z naszej galerii!  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.