Widzieliście te filmy z jego udziałem?

Sabina Zięba 5 stycznia 2019 14:00

Bradley Cooper od lat uchodzi za jednego z najprzystojniejszych aktorów Hollywood. Ku rozczarowaniu fanek tworzy on jednak od 2015 roku udany związek z modelką Iriną Shayk, z którą wychowuje córkę Leę. W ostatnim czasie jest o nim szczególnie głośno za sprawą filmu „Narodziny gwiazdy”. Wyreżyserował go, a także wcielił się u boku Lady Gagi w Jacksona Maine'a, gwiazdora muzyki country. Produkcja okazała się wielkim sukcesem i zdobyła aż 5 nominacji do Złotych Globów!

Jednak to produkcje z poprzednich lat sprawiły, że stał się popularny. Część z nich możemy obejrzeć na platformie Netflix. Sprawdźcie, które!

 • Jestem Bogiem (2001)
  Pisarz Eddie Morra zmierza na dno. Rozwój jego kariery nabiera jednak zawrotnego tempa, kiedy sięga po narkotyk, który niezwykle wyostrza jego umysł.

 • Kac Vegas (2009)
  Pobudka trójki przyjaciół po wieczorze kawalerskim nie należy do przyjemnych, gdy okazuje się, że pan młody zniknął. Ta gorąca komedia zdobyła Złoty Glob dla najlepszego filmu i okazała się jednym z największych sukcesów kasowych 2009 r. Na Netflix dostępne również Kac Vegas w Bangkoku i Kac Vegas III.

 • Kobiety pragną bardziej (2009)
  Wielkoekranowa adaptacja bestsellerowej powieści Grega Behrendta, opowiadająca o uczuciowych zawirowaniach spragnionych miłości mieszkańców Baltimore. Komedia romantyczna z gwiazdorską obsadą. W rolach głównych Ben Affleck, Jennifer Aniston i Drew Barrymore.

 • Aloha (2015)
  Pracujący dla wojska specjalista nadzoruje operację wystrzelenia satelity na Hawajach, gdzie spotyka dawną miłość i zakochuje się w atrakcyjnej pani kapitan. Bradley Cooper, Emma Stone, Rachel McAdams i Bill Murray w komedii romantycznej w reżyserii Camerona Crowe’a.

 • Snajper (2014)
  Strzelec marynarki, Chris Kyle, może się pochwalić wielką liczbą trafień w Iraku. Ale jego życie prywatne daje mu mniej powodów do pochwał. To oscarowy dramat w reżyserii Clinta Eastwooda, z Bradleyem Cooperem w roli głównej, szybko podbił box office.

1/5
Copyright @Materiały prasowe
1/5

Aloha (2015)

2/5
Copyright @Materiały prasowe
2/5

Jestem Bogiem (2001)

3/5
Copyright @Materiały prasowe
3/5

Kac Vegas (2009)

4/5
Copyright @Materiały prasowe
4/5

Snajper (2014)

5/5
Copyright @Materiały prasowe
5/5

Kobiety pragną bardziej (2009)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.