2 / 7
Copyright @Materiały prasowe

 

„Thor: Ragnarok” reż. Taiki Waititi

Nowy superbohaterski blockbuster na podstawie komiksu od Marvela. „Thor: Ragnarok” to kolejna odsłona opowieści o tytułowym – Thorze, którego losy mogliśmy wcześniej śledzić w pierwszej części zatytułowanej po prostu od imienia bohatera – „Thor” z 2011, a ich kontynuacje w „Thor: Mroczny świat” w 2013 roku. To propozycja zarówno dla wiernych fanów komisowej serii, jak i dla widzów poszukujących solidnej opowieści z rozrywkowym potencjałem.

 

Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – zmierzch bogów, zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — niesamowitym Hulkiem.

 

Trzecia część przygód posługującego się potężnym młotem członka drużyny Avengers odróżnia się od poprzednich nieoczekiwanym dużym ładunkiem humoru, sprawiającym, że seans zmienia się w prawdziwe bezpretensjonalną zabawę. A to za sprawą odpowiedzialnego za reżyserię – Taikiego Waititi, znanego m.in. z „Co robimy w ukryciu”, który postanowił wydobyć nieodkryte komediowe pokłady w traktowanych zazwyczaj z pełną powagą przygodach walecznych herosów. 

Zobacz też: Cate Blanchett zachwyca w zwiastunie filmu „Thor: Ragnarok”. Zobacz, jak wygląda jako bogini śmierci

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.