2 / 7
Copyright @Materiały prasowe

 

„Thor: Ragnarok” reż. Taiki Waititi

Nowy superbohaterski blockbuster na podstawie komiksu od Marvela. „Thor: Ragnarok” to kolejna odsłona opowieści o tytułowym – Thorze, którego losy mogliśmy wcześniej śledzić w pierwszej części zatytułowanej po prostu od imienia bohatera – „Thor” z 2011, a ich kontynuacje w „Thor: Mroczny świat” w 2013 roku. To propozycja zarówno dla wiernych fanów komisowej serii, jak i dla widzów poszukujących solidnej opowieści z rozrywkowym potencjałem.

 

Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – zmierzch bogów, zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — niesamowitym Hulkiem.

 

Trzecia część przygód posługującego się potężnym młotem członka drużyny Avengers odróżnia się od poprzednich nieoczekiwanym dużym ładunkiem humoru, sprawiającym, że seans zmienia się w prawdziwe bezpretensjonalną zabawę. A to za sprawą odpowiedzialnego za reżyserię – Taikiego Waititi, znanego m.in. z „Co robimy w ukryciu”, który postanowił wydobyć nieodkryte komediowe pokłady w traktowanych zazwyczaj z pełną powagą przygodach walecznych herosów. 

Zobacz też: Cate Blanchett zachwyca w zwiastunie filmu „Thor: Ragnarok”. Zobacz, jak wygląda jako bogini śmierci

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?