Film na topie
Fot. Mat. prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Nowy film z Dakotą Johnson wkracza na ekrany! O czym jest produkcja Na topie?

Zobacz zwiastun!

Gabriela Czernecka 9 lipca 2020 14:11
Film na topie
Fot. Mat. prasowe

Szukasz idealnego filmu na wieczór? Twórcy Dziennika Bridget JonesTo właśnie miłość przygotowali dla widzów prawdziwe muzyczne widowisko. W rolach głównych Dakota Johnson, Tracee Ellis Rossi i Ice Cube. To nie mogło się nie udać. Zobaczcie zwiastun produkcji Na Topie!

O czym jest film Na Topie?

Swoją oficjalną premierę Na topie będzie miał 10 lipca, jednak już od 3 lipca możecie obejrzeć w sieciach kin Helios i Multikino oraz w wybranych kinach studyjnych w całej Polsce. W produkcji zobaczymy m.in. Dakotę Johnson. Aktorka szerszej publiczności dała się poznać dzięki serii filmów na podstawie książki Pięćdziesiąt Twarzy Greya. Od tamtej pory widzieliśmy ją w takich produkcjach, jak: Sokół z masłem orzechowym, Suspiria, Źle się dzieje w El Royal czy Jak to robią single. Gwiazda szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów, nie ma więc wątpliwości, że doskonale sprawdzi się w nowej roli. 

 Z kolei Tracee Ellis Ross to aktorka znana między innymi z roli Joan Clayton w serialu Przyjaciółki oraz w serialu Czarno to widzę czy Mixed-ish. Film Na Topie to jej debiut na wielkim ekranie. A o czym jest sama produkcja?

Film Na Topie to historia o spełnianiu marzeń. Maggie, przepracowana osobista asystentka (Dakota Johnson) supergwiazdy Grace (w tej roli Tracee Ellis Ross, nie porzuciła marzenia o byciu producentką muzyki. Gdy menadżer Grace daje jej propozycję, by zmieniła kierunek swojej kariery, kobiety łączą siły, planując coś, co może na zawsze odmienić ich życie.Zobaczcie zwiastun!  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.