Film na topie
Fot. Mat. prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Nowy film z Dakotą Johnson wkracza na ekrany! O czym jest produkcja Na topie?

Zobacz zwiastun!

Gabriela Czernecka 9 lipca 2020 14:11
Film na topie
Fot. Mat. prasowe

Szukasz idealnego filmu na wieczór? Twórcy Dziennika Bridget JonesTo właśnie miłość przygotowali dla widzów prawdziwe muzyczne widowisko. W rolach głównych Dakota Johnson, Tracee Ellis Rossi i Ice Cube. To nie mogło się nie udać. Zobaczcie zwiastun produkcji Na Topie!

O czym jest film Na Topie?

Swoją oficjalną premierę Na topie będzie miał 10 lipca, jednak już od 3 lipca możecie obejrzeć w sieciach kin Helios i Multikino oraz w wybranych kinach studyjnych w całej Polsce. W produkcji zobaczymy m.in. Dakotę Johnson. Aktorka szerszej publiczności dała się poznać dzięki serii filmów na podstawie książki Pięćdziesiąt Twarzy Greya. Od tamtej pory widzieliśmy ją w takich produkcjach, jak: Sokół z masłem orzechowym, Suspiria, Źle się dzieje w El Royal czy Jak to robią single. Gwiazda szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów, nie ma więc wątpliwości, że doskonale sprawdzi się w nowej roli. 

 Z kolei Tracee Ellis Ross to aktorka znana między innymi z roli Joan Clayton w serialu Przyjaciółki oraz w serialu Czarno to widzę czy Mixed-ish. Film Na Topie to jej debiut na wielkim ekranie. A o czym jest sama produkcja?

Film Na Topie to historia o spełnianiu marzeń. Maggie, przepracowana osobista asystentka (Dakota Johnson) supergwiazdy Grace (w tej roli Tracee Ellis Ross, nie porzuciła marzenia o byciu producentką muzyki. Gdy menadżer Grace daje jej propozycję, by zmieniła kierunek swojej kariery, kobiety łączą siły, planując coś, co może na zawsze odmienić ich życie.Zobaczcie zwiastun!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.