Premiera już w lutym przyszłego roku!

Gabriela Czernecka 31 października 2019 16:48

Autorka książki 365 dni, Blanka Lipińska, ogłosiła niedawno, że wszystkie najważniejsze informacje na temat swojej produkcji poda na początku grudnia. Mimo to od jakiegoś czasu w internecie trwała debata dotycząca tego, kto zagra główną rolę kobiecą i męską w jej pierwszym filmie. „Nie zgodziłam się na zbytnie ocenzurowanie pewnych rzeczy. Próbowano na przykład wyrzucić scenę ze stewardessą. Tak, tę samą, która podzieliła nasz kraj. Powiedziałam, że nie ma mowy, przecież to kultowa scena w literaturze polskiej!”, mówiła jakiś czas temu Blanka Lipińska dla serwisu natemat.pl. Dziś już znamy więcej szczegółów na temat produkcji. Tak najprawdopodobniej wygląda obsada filmu Blanki Lipińskiej.

Film 364 dni Blanka Lipińska obsada

„Całość ma być lekkim filmem obyczajowym, takim połączeniem "Seksu w wielkim mieście" i "Pretty Woman". No i może jeszcze "Tatuażu" Jane Campion, czyli obrazu, w którym sceny erotyczne były naprawdę wysmakowane. Wiesz, jaki efekt chcę osiągnąć? Gdy zobaczysz ten film, stwierdzisz "wow, to wygląda jak amerykańska produkcja”, zdradza. Ale aby to osiągnąć nie sięga po proste środki. Blanka nie zamierza do swej produkcji zaangażować znanych twarzy: „Chciałam uciec od oklepanych nazwisk. Męczy mnie to, że gdy idę na polski film, ciągle widzę te same twarze: Dygant, Stramowski, Warnke, Karolak, Adamczyk itp. Nie mówię, że to źli aktorzy, ale ileż można ich oglądać w głównych rolach? Mam ich dość”, opowiadała Blanka Lipińska w rozmowie z Michałem Jośko dla natemat.pl.

Kto zagra Massimo w filmie Blanki Lipińskiej

Autorka powieści wielokrotnie zaznaczała, że zależy jej na odpowiednim doborze obsady, a do swojego filmu zdecydowała się wybrać nieoczywiste twarze. Jak dotąd nie podzieliła się z fanami szczegółami produkcji dotyczących wyboru głównych postaci, więc internauci wszczęli własne śledztwo. W końcu Blanka zdecydowała się ujawnić, że dopiero wraz z początkiem grudnia dowiemy się, kto oficjalnie weźmie udział w produkcji. 

Mimo to w sierpniu Super Express podał, że postać Massimo w filmie 365 dni zagra Michele Morrone, 29-letni włoski aktor, który niedawno podbił serca rodaków zajmując drugie miejsce w odpowiedniku naszego Tańca z Gwiazdami. Wtedy Włoch miał jeszcze dłuższe włosy, dziś preferuje krótkie. Zdjęcia przystojnego artysty, które zamieszcza na swoim Instagramie potwierdzają, że pisarka dokonała dobrego wyboru. Ona sama nie zechciała jednoznacznie przyznać, że redakcja dziennika właściwie wytypowała aktora. „Trzeba przyznać, że gość pokazany przez media to naprawdę dobre ciacho... Dzień dobry, idę na śniadanie”, powiedziała jedynie tajemniczo na InstaStories.

Kto zagra Laurę w filmie Blanki Lipińskiej

Jak podaje Wirtualna Polska, powołując się na swojego informatora, Laurę w filmie Blanki Lipińskiej zagra Anna Maria Sieklucka, 27-letnia aktorka. Takie domysły pojawiały się także w komentarzach tuż pod zdjęciem Blanki z aktorką, na którym tak naprawdę niewiele było widać. Chwilę później gwiazda zablokowała jednak możliwość dodawania komentarzy. Czyżby faktycznie było coś na rzeczy? Z mediów społecznościowych wynika, że Anna Maria Sieklucka jest w trakcie studiów aktorskich w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. L. Solskiego we Wrocławiu. Poza tym zna trzy języki: angielski, niemiecki i francuski. Na stronie agencji aktorskiej, do której należy czytamy, że ma 160 cm wzrostu i waży 51 kg. Dziewczyna jest bardzo podobna do Blanki Lipińskiej, a autorka książki wielokrotnie podkreślała, że książkowa Laura to ona sama, więc podobieństwo między nią a Lipińską musi być. 

Pod jednym ze zdjęć Blanka Lipińska na Instagramie napisała: „Moja MAŁA Laura…długo Cię szukałam, bo ciężko jest znaleźć siebie 🤷🏼‍♀️ Pamietam jak mój producent Tomek Mandes pokazał mi jej zdjęcie. Zapytał: – Kogo ci przypomina? W pierwszej chwili myślałam, że to ja 😳 Później na castingu oczarowała mnie, jej gra aktorska zachwyciła, a chemia między nią i Massimo upewniła w wyborze 🔥🔥🔥”. 

Film Blanki Lipińskiej 365 dni aktorzy

W obsadzie filmu Blanki Lipińskiej znalazł się także Stefano Terrazzino, który podzielił się tym ze swoimi fanami na Instagramie. Został zaproszony do współpracy w innym charakterze: „Przygotowywałem aktorów do tańca, byłem na tej scenie tanecznej. Trochę ogarniałem, żeby to wszystko miało ładny obraz choreograficzny, więc to była moja rola w tym”, mówił w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle. W obsadzie 365 dni wymienia się także Natalię Janoszek i Paulinę Biernat. 

Premiera filmu 365 dni nastąpi dokładnie w Walentynki, czyli 14 lutego 2020 roku. O tej dacie autorka książek również poinformowała fanów na swoim Instagramie. O tym, kto na pewno pojawi się w obsadzie jej filmu dowiemy się na początku grudnia, ale jedno jest pewne - szykuje się jeden z najgłośniejszych polskich filmów na walentynki, a Blanka Lipińska stawia sobie wysoko poprzeczkę, bo jak mówi: „Ma być tak, że każda kobieta podczas seansu rozpłacze się ze wzruszenia, ale po wyjściu z kina będzie podniecona tak, że od razu dosiądzie swojego faceta. Chodzi mi o wyzwolenie w widzach takich właśnie emocji. Wierzę, że skoro udało mi się napisać tak rewelacyjne zdaniem ludzi książki, to dam radę dopilnować, aby powstał film, którzy rzuci widzów na kolana” 

1/4
Blanka Lipińska
Copyright @Marlena Bielińska/Move
1/4

Mimo to w sierpniu Super Expresspodał, że postać Massimo w filmie 365 dni zagra Michele Morrone, 29-letni włoski aktor, który niedawno podbił serca rodaków zajmując drugie miejsce w odpowiedniku naszego Tańca z Gwiazdami

2/4
Blanka Lipińska
Copyright @Marlena Bielińska/Move
2/4

Jak podaje Wirtualna Polska, powołując się na swojego informatora, Laurę w filmie Blanki Lipińskiej zagra Anna Maria Sieklucka, 27-letnia aktorka.

3/4
Blanka Lipińska
Copyright @Marlena Bielińska/Move
3/4

Premiera filmu 365 dninastąpi dokładnie w Walentynki, czyli 14 lutego 2020 roku. O tej dacie autorka książek również poinformowała fanów na swoim Instagramie.

4/4
Blanka Lipińska
Copyright @Marlena Bielińska/Move
4/4

W obsadzie filmu Blanki Lipińskiej znalazł się także Stefano Terrazzino, który podzielił się tym ze swoimi fanami na Instagramie. W obsadzie 365 dni wymienia się także Natalię Janoszek i Paulinę Biernat. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.