Leonardo DiCaprio
Fot. East News
ZE ŚWIATA FILMU

DiCaprio, Streep, Chalamet i inne wielkie nazwiska w nowej produkcji platformy Netflix

Startują zdjęcia do filmu „Don’t Look Up”

Ksenia Krasko 15 października 2020 11:45
Leonardo DiCaprio
Fot. East News

Wygląda na to, że najnowsza produkcja platformy Netflix może być jednym z najważniejszych filmowych wydarzeń ostatnich lat. Ujawniono pierwsze szczegóły filmu Don’t Look Up Adama McKaya, twórcy m.in. Big Short i Vice. Kinomani już wiedzą, że szykuje się prawdziwa uczta na małych ekranach, a to wszystko ze względu na znane, a wręcz legendarne nazwiska w obsadzie.

DiCaprio, Streep, Lawrence w filmie „Don’t Look Up” na Netflixie

W filmie pojawią się m.in. Leonardo DiCaprio, Meryl Streep, Timothée Chalamet, Ariana Grande, Jonah Hill, Kid Cudi, Matthew Perry, Cate Blanchett i Jennifer Lawrence. Ta lista zdecydowanie robi wrażenie!

Jak czytamy na portalu Filmweb, Don't Look Up przybliży widzom historię pary naukowców, którzy odkrywają, że w ciągu sześciu miesięcy w Ziemię uderzy asteroida. Postanawiają przekazać szczegóły mediom, aby ostrzec ludzkość przed zbliżającą się zagładą, ale nikt nie chce im uwierzyć...

Podobno to Jennifer Lawrence i Leonardo DiCaprio mają wcielić się w dwójkę głównych bohaterów, jednak Netflix tego nie potwierdza. Zdjęcia do filmu mają ruszyć przed końcem tego roku, a Adam McKay odpowiada zarówno za reżyserię, jak i za scenariusz. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Willis (@kidcudi)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!