Leonardo DiCaprio
Fot. East News
ZE ŚWIATA FILMU

DiCaprio, Streep, Chalamet i inne wielkie nazwiska w nowej produkcji platformy Netflix

Startują zdjęcia do filmu „Don’t Look Up”

Ksenia Krasko 15 października 2020 11:45
Leonardo DiCaprio
Fot. East News

Wygląda na to, że najnowsza produkcja platformy Netflix może być jednym z najważniejszych filmowych wydarzeń ostatnich lat. Ujawniono pierwsze szczegóły filmu Don’t Look Up Adama McKaya, twórcy m.in. Big Short i Vice. Kinomani już wiedzą, że szykuje się prawdziwa uczta na małych ekranach, a to wszystko ze względu na znane, a wręcz legendarne nazwiska w obsadzie.

DiCaprio, Streep, Lawrence w filmie „Don’t Look Up” na Netflixie

W filmie pojawią się m.in. Leonardo DiCaprio, Meryl Streep, Timothée Chalamet, Ariana Grande, Jonah Hill, Kid Cudi, Matthew Perry, Cate Blanchett i Jennifer Lawrence. Ta lista zdecydowanie robi wrażenie!

Jak czytamy na portalu Filmweb, Don't Look Up przybliży widzom historię pary naukowców, którzy odkrywają, że w ciągu sześciu miesięcy w Ziemię uderzy asteroida. Postanawiają przekazać szczegóły mediom, aby ostrzec ludzkość przed zbliżającą się zagładą, ale nikt nie chce im uwierzyć...

Podobno to Jennifer Lawrence i Leonardo DiCaprio mają wcielić się w dwójkę głównych bohaterów, jednak Netflix tego nie potwierdza. Zdjęcia do filmu mają ruszyć przed końcem tego roku, a Adam McKay odpowiada zarówno za reżyserię, jak i za scenariusz. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Willis (@kidcudi)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.