O NIM SIĘ MÓWI

Powstaje film o życiu księdza Kaczkowskiego. Metamorfoza Dawida Ogrodnika robi wrażenie!

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z planu

Ksenia Krasko 16 stycznia 2020 15:55

Ksiądz Jan Kaczkowski zyskał uznanie słynnym wywiadem o życiu i chorobie, wydanym w formie książki pt. Życie na pełnej petardzie. Organizował warsztaty dla studentów medycyny, był założycielem hospicjum w Pucku, namawiał innych do bezinteresownej pomocy... Ludzie go uwielbiali.

Niestety, w 2016 roku przegrał z ciężką chorobą. Miał zaledwie 38 lat. Historię jego życia przypomni film, a główną rolę zagra Dawid Ogrodnik.

Dawid Ogrodnik jako ks. Jan Kaczkowski

Produkcja o życiu ks. Jana Kaczkowskiego ma trafić na ekrany polskich kin w 2021 roku. Za reżyserię filmu Na pełnej petardzie (prawdopodobny tytuł) odpowiada Krzysztof Rzączyński, a za scenariusz – Łukasz Ludkowski.

Kilka miesięcy temu potwierdzono, że w główną rolę wcieli się Dawid Ogrodnik, który zdecydowanie nie boi się trudnych ról. Do sieci trafiły już pierwsze zdjęcia z planu, i nie da się ukryć, że metamorfoza aktora robi ogromne wrażenie...

Udana przemiana? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.