O NIM SIĘ MÓWI

Powstaje film o życiu księdza Kaczkowskiego. Metamorfoza Dawida Ogrodnika robi wrażenie!

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z planu

Ksenia Krasko 16 stycznia 2020 15:55

Ksiądz Jan Kaczkowski zyskał uznanie słynnym wywiadem o życiu i chorobie, wydanym w formie książki pt. Życie na pełnej petardzie. Organizował warsztaty dla studentów medycyny, był założycielem hospicjum w Pucku, namawiał innych do bezinteresownej pomocy... Ludzie go uwielbiali.

Niestety, w 2016 roku przegrał z ciężką chorobą. Miał zaledwie 38 lat. Historię jego życia przypomni film, a główną rolę zagra Dawid Ogrodnik.

Dawid Ogrodnik jako ks. Jan Kaczkowski

Produkcja o życiu ks. Jana Kaczkowskiego ma trafić na ekrany polskich kin w 2021 roku. Za reżyserię filmu Na pełnej petardzie (prawdopodobny tytuł) odpowiada Krzysztof Rzączyński, a za scenariusz – Łukasz Ludkowski.

Kilka miesięcy temu potwierdzono, że w główną rolę wcieli się Dawid Ogrodnik, który zdecydowanie nie boi się trudnych ról. Do sieci trafiły już pierwsze zdjęcia z planu, i nie da się ukryć, że metamorfoza aktora robi ogromne wrażenie...

Udana przemiana? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.