O NIM SIĘ MÓWI

Powstaje film o życiu księdza Kaczkowskiego. Metamorfoza Dawida Ogrodnika robi wrażenie!

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z planu

Ksenia Krasko 16 stycznia 2020 15:55

Ksiądz Jan Kaczkowski zyskał uznanie słynnym wywiadem o życiu i chorobie, wydanym w formie książki pt. Życie na pełnej petardzie. Organizował warsztaty dla studentów medycyny, był założycielem hospicjum w Pucku, namawiał innych do bezinteresownej pomocy... Ludzie go uwielbiali.

Niestety, w 2016 roku przegrał z ciężką chorobą. Miał zaledwie 38 lat. Historię jego życia przypomni film, a główną rolę zagra Dawid Ogrodnik.

Dawid Ogrodnik jako ks. Jan Kaczkowski

Produkcja o życiu ks. Jana Kaczkowskiego ma trafić na ekrany polskich kin w 2021 roku. Za reżyserię filmu Na pełnej petardzie (prawdopodobny tytuł) odpowiada Krzysztof Rzączyński, a za scenariusz – Łukasz Ludkowski.

Kilka miesięcy temu potwierdzono, że w główną rolę wcieli się Dawid Ogrodnik, który zdecydowanie nie boi się trudnych ról. Do sieci trafiły już pierwsze zdjęcia z planu, i nie da się ukryć, że metamorfoza aktora robi ogromne wrażenie...

Udana przemiana? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.