David Beckham w filmie Guya Ritchie
Fot. Instagram David Beckham
ZE ŚWATA FILMU

David Beckham zadebiutował w filmie! Na potrzeby roli zgodził się nawet oszpecić... Zobacz, jak wyglądała jego przemiana

Weronika Bruździak-Gębura 12 maja 2017 15:00
David Beckham w filmie Guya Ritchie
Fot. Instagram David Beckham

Piłkarz, model i… aktor? David Beckham zadebiutował w filmie! Zobacz, jak wygląda w najnowszej produkcji byłego męża Madonny, Guya Ritchiego, która opowiada historię króla Artura.

 

David Beckham oszpecony w nowym filmie Guya Ritchie

Fanki Davida Beckhama twierdzą, że jest jak wino - im starszy, tym lepszy. Jednak tym razem będą zaskoczone, bo na potrzeby filmu piłkarz dał się oszpecić. W wyniku charakteryzacji na jego twarzy pojawiły się liczne blizny, a jego uśmiech przestały zdobić śnieżnobiałe, proste zęby. Ciężko go rozpoznać! W filmie Ritchiego wygląda tak:

 

 

Rough day at the office @kingarthurmovie @guyritchie

Post udostępniony przez David Beckham (@davidbeckham)

 

Jak wyglądała charakteryzacja Davida Beckhama?

Jak wyglądał proces charakteryzacji Davida Beckhama? Filmik, który były piłkarz wstawił na swój profil na Instagramie w ciągu pierwszej doby wyświetlono już ponad 2 miliony razy! Zobacz spektakularną przemianę Davida Beckhama poniżej:

 

 

It was a pleasure to work with the @kingarthurmovie team on such an amazing film #KingArthur

Post udostępniony przez David Beckham (@davidbeckham)

 

„Król Artur: Legenda miecza” opowiada o popularnej brytyjskiej legendzie

Produkcja opowiada losy Artura, który pewnego dnia dowiaduje się o swoich królewskich korzeniach. Zdobywa legendarny miecz Excalibur i dołącza do rebelii przeciwko tyranowi na tronie, Vortigernowi, który zamordował jego rodziców.

W filmie „Król Artur: Legenda miecza” David Beckham wcielił się w rolę najemnika, Triggera. „To utalentowany aktor, jest pewny siebie przed kamerą”, powiedział o Beckhamie Guy Ritchie. Reżyser w ten sposób chciał odeprzeć zarzuty, że źle dobrał obsadę - za zatrudnienie byłego piłkarza nieźle mu się oberwało od fanów, którzy nie byli zadowoleni z tego wyboru.

A co sam Beckham mówił o filmie? „Dobrą stroną pracowania z Guyem jest to, że jest moim przyjacielem. Opiekował się mną na planie. Ufam mu.”, powiedział.

W filmie „Król Artur: Legenda miecza” gra plejada gwiazd, między innymi Charlie Hunnam, Jude Law i Eric Bana. Polska premiera odbędzie się dopiero 16 czerwca, mimo że film jest już dostępny w brytyjskich i amerykańskich kinach. Krytycy nie zostawili na produkcji suchej nitki, nazywając ją „pseudo-blockbusterem, w którym jest za dużo blasku, a za mało duszy”, jak napisał Kevin. P. Sullivan z „Entertainment Weekly”. Dodał: „W filmie jest zbyt wiele kiepsko wyglądających efektów specjalnych. Wszędzie grasują gigantyczne słonie i magiczne węgorzopodobne stwory, które sprawiają, że trudno odebrać to na poważnie”.

 

Polecamy też: To jedno z najbardziej udanych małżeństw w show-biznesie. Beckhamowie odnowili przysięgę małżeńską

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.