Sprawdź jak możesz zabić nudę!

Ida Marszałek 25 marca 2020 19:25

Zamknięcie w domach mocno wpływa na zmianę naszego stylu życia. Kwarantanna sprzyja domowym aktywnościom, na które zazwyczaj nie mamy czasu. Sięgamy zatem po filmy i seriale, których w normalnym trybie nie mielibyśmy szans obejrzeć. Jeśli nie posiadacie konta na Netflixie czy innej platformie streamingowej lub też posiadacie, ale nie znaleźliście w ich ofercie nic interesującego, warto przyjrzeć się najnowszym serialowym propozycjom polskich stacji telewizyjnych. W ramówkach na 2020 rok znalazło się wiele dobrze zapowiadających się produkcji. Jeśli nie załapiecie się na początek serialu w telewizji, zawsze można nadgonić starsze odcinki w internecie. Specjalnie dla Was przyjrzeliśmy się ofertom poszczególnych stacji i wybraliśmy 7 najciekawszych polskich seriali. Zapraszamy do naszej galerii! 

1/7
Nowe seriale
Copyright @Materiały prasowe
1/7

Serial TVN - "Motyw" - opowiada o zagadkowej zbrodni, w którą uwikłane są trzy osoby o niejasnej przeszłości. Wyjaśnienie tajemniczych, toksycznych relacji łączących bohaterów będzie niezbędne, by odkryć motyw morderstwa. W rolach głównych: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Grochowska i Michał Czernecki.

2/7
Nowe seriale
Copyright @Materiały prasowe
2/7

Henryk Talar w roli tytułowego "Archiwisty" odgrzebującego stare, umorzone sprawy, by sprawiedliwości stało się zadość. Jego potajemną wspólniczką w tej niebezpiecznej misji zostaje młoda policjantka (Paulina Gałązka). Do obejrzenia na TVP2.

3/7
Nowe seriale
Copyright @Materiały prasowe
3/7

Trzy pary z problemami, zbuntowane nastolatki oraz niespodziewany powrót dawno niewidzianego członka rodziny. "Lepsza połowa" to nowy serial obyczajowy TVP2  z gwiazdorską obsadą. Na ekranie zobaczymy: Artura Żmijewskiego, Izabelę Kunę, Tomasza Karolaka, Weronikę Książkiewicz oraz Piotra Adamczyka!

4/7
Nowe seriale
Copyright @Materiały prasowe
4/7

Serial TVN z Maciejem Musiałowskim w roli głównej! "Kod genetyczny" opowiada historię genetyka pracującego dla Instytutu Badań Kryminalnych. Po śmierci swojej żony mężczyzna rzuca się w wir pracy zaniedbując zbuntowanego syna oraz swoją nową dziewczynę, którzy angażują się w burzliwy romans.

5/7
Nowe seriale
Copyright @Materiały prasowe
5/7

Następna odsłona hitowego serialu TVN na podstawie powieści Remigiusza Mroza. W roli nieustępliwej prawniczki znów zobaczymy Magdalenę Cielecką. Akcja "Chyłka – Kasacja" toczy się wokół brutalnego morderstwa, o które zostaje oskarżony syn wpływowego przedsiębiorcy (Jakub Gierszał).

6/7
Nowe seriale
Copyright @Materiały prasowe
6/7

Komediowy miniserial TVP1 "Radio, kamera, akcja" opowiada o dwójce filmowców pragnących nakręcić film o funkcjonowaniu ogólnopolskiej radiostacji. Oprócz aktorów, na ekranie możemy podziwiać wielu polskich artystów i dziennikarzy grających samych siebie, w tym Viki Gabor!

7/7
Nowe seriale
Copyright @Materiały prasowe
7/7

Aleksandra Popławska w roli policjantki na tropie seryjnego mordercy. Jego ofiarą padają młode dziewczyny, mocno związane z wiarą. Okazuje się, że badająca sprawę policjantka jest jednym z pionków w grze tajemniczego psychopaty. W nowym serialu TVN - "Szadź" - zobaczymy również Macieja Stuhra.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.