„Ciemniejsza strona Greya’’
Fot. Materiały Prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Już jest! Jeszcze mocniejszy zwiastun „Ciemniejszej strony Greya’’

Damian Duda 2 stycznia 2017 17:45
„Ciemniejsza strona Greya’’
Fot. Materiały Prasowe

Już 14 lutego na ekrany polskich kin trafi długo wyczekiwana ekranizacja bestsellera E.L. James, „Ciemniejsza strona Greya’’.

 

Zobacz też: Tak powstaje „Ciemniejsza Strona Greya”. Zobaczcie gorące zdjęcia z planu

 

Fani filmu nie mogą doczekać się najnowszej części, tym bardziej, że poprzednia zatytułowana „Pięćdziesiąt twarzy Greya’’, była jednym z najchętniej oglądanych filmów 2015 roku. Po obejrzeniu zwiastuna nie mamy wątpliwości! Na pewno nie zabraknie ostrych scen oraz nagości. W Stanach Zjednoczonych film będą mogły obejrzeć jedynie osoby, które skończyły siedemnaście lat.

 

W rolę tytułowego Christiana Greya ponownie wcieli się Jamie Dornan, a w roli Anastasi Steele zobaczymy znaną z poprzedniej części Dakotę Jahnson.

 

Tym razem Christian będzie musiał stoczyć walkę z wewnętrznymi demonami przeszłości. Natomiast Ana zmierzy się z byłą ukochaną swojego partnera, która zrobi wszystko, by go odzyskać.

 

Zobacz zwiastun!

 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?