„Ciemniejsza strona Greya’’
Fot. Materiały Prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Już jest! Jeszcze mocniejszy zwiastun „Ciemniejszej strony Greya’’

Damian Duda 2 stycznia 2017 17:45
„Ciemniejsza strona Greya’’
Fot. Materiały Prasowe

Już 14 lutego na ekrany polskich kin trafi długo wyczekiwana ekranizacja bestsellera E.L. James, „Ciemniejsza strona Greya’’.

 

Zobacz też: Tak powstaje „Ciemniejsza Strona Greya”. Zobaczcie gorące zdjęcia z planu

 

Fani filmu nie mogą doczekać się najnowszej części, tym bardziej, że poprzednia zatytułowana „Pięćdziesiąt twarzy Greya’’, była jednym z najchętniej oglądanych filmów 2015 roku. Po obejrzeniu zwiastuna nie mamy wątpliwości! Na pewno nie zabraknie ostrych scen oraz nagości. W Stanach Zjednoczonych film będą mogły obejrzeć jedynie osoby, które skończyły siedemnaście lat.

 

W rolę tytułowego Christiana Greya ponownie wcieli się Jamie Dornan, a w roli Anastasi Steele zobaczymy znaną z poprzedniej części Dakotę Jahnson.

 

Tym razem Christian będzie musiał stoczyć walkę z wewnętrznymi demonami przeszłości. Natomiast Ana zmierzy się z byłą ukochaną swojego partnera, która zrobi wszystko, by go odzyskać.

 

Zobacz zwiastun!

 

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?