„Ciemniejsza strona Greya’’
Fot. Materiały Prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Już jest! Jeszcze mocniejszy zwiastun „Ciemniejszej strony Greya’’

Damian Duda 2 stycznia 2017 17:45
„Ciemniejsza strona Greya’’
Fot. Materiały Prasowe

Już 14 lutego na ekrany polskich kin trafi długo wyczekiwana ekranizacja bestsellera E.L. James, „Ciemniejsza strona Greya’’.

 

Zobacz też: Tak powstaje „Ciemniejsza Strona Greya”. Zobaczcie gorące zdjęcia z planu

 

Fani filmu nie mogą doczekać się najnowszej części, tym bardziej, że poprzednia zatytułowana „Pięćdziesiąt twarzy Greya’’, była jednym z najchętniej oglądanych filmów 2015 roku. Po obejrzeniu zwiastuna nie mamy wątpliwości! Na pewno nie zabraknie ostrych scen oraz nagości. W Stanach Zjednoczonych film będą mogły obejrzeć jedynie osoby, które skończyły siedemnaście lat.

 

W rolę tytułowego Christiana Greya ponownie wcieli się Jamie Dornan, a w roli Anastasi Steele zobaczymy znaną z poprzedniej części Dakotę Jahnson.

 

Tym razem Christian będzie musiał stoczyć walkę z wewnętrznymi demonami przeszłości. Natomiast Ana zmierzy się z byłą ukochaną swojego partnera, która zrobi wszystko, by go odzyskać.

 

Zobacz zwiastun!

 

 

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.