kulisy powstawania filmu
Fot. materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Namiętne i zmysłowe! Oto sceny z „Ciemniejszej strony Greya”, których zabrakło w wersji kinowej

Weronika Bruździak-Gębura 1 maja 2017 14:00
kulisy powstawania filmu
Fot. materiały prasowe

Zobacz gorące sceny Dakoty Johnson i Jamiego Dornana, które nie znalazły się w ostatecznej wersji filmu „Ciemniejszej strony Greya”, a które właśnie wyciekły do sieci. Szkoda, że zabrakło ich w kinie?

Film „Ciemniejsza strona Greya” miał premierę w lutym

Premiera „Ciemniejszej strony Greya” już dawno za nami, jednak w internecie można znaleźć sceny, które nie weszły do ostatecznej wersji filmu. W drugim filmie na podstawie trylogii E.L. James wydarzyło się wiele: Ana poznała Elenę (kobietę, która wprowadziła Christiana w świat BDSM), przyjęła oświadczyny od ukochanego i musiała zmierzyć się z niechcianym zalotnikiem w postaci byłego szefa, Jacka Hyde’a. O tym, co wydarzy się dalej, ci którzy nie czytali książek dowiedzą się w lutym 2018 roku, gdy do kin wejdzie ostatnia część filmu.

Eksplozja popularności powieści E.L. James zaczęła się w 2011 roku, gdy na rynku ukazała się pierwsza część trylogii: „Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Dwie kolejne - „Ciemniejsza strona Greya” i „Nowe oblicze Greya” zostały wydane rok później. Łącznie książki James sprzedano w ponad 125 milionach egzemplarzy na świecie. Szał, jaki zapanował na jej powieści sprawił, że upomniało się o nią Hollywood. Pierwsza część filmu zarobiła 571 milionów dolarów, druga - ponad 378 milionów dolarów.

Polecamy też: Sensacyjne zdjęcia z planu filmu o Christianie Greyu. Zobaczcie Anastasię Steele w ciąży!

Sceny z „Ciemniejszej strony Greya”, których nie było w kinie

Poniżej pokazujemy sceny, których zabrakło w „Ciemniejszej stronie Greya”. Co o nich myślicie? Powinny były znaleźć się w wersji kinowej?

Namiętny pocałunek na ulicy po wystawie:

Powrót z kolacji. Christian odebrał telefon w złym momencie!

Rozmowa Christiana i Any w łóżku na tematy Eleny:

Rozmowa Any z mamą, podczas której informuje ją o zaręczynach:

Polecamy też: „Książki to też zbiór moich fantazji seksualnych”. Kim jest E.L. James, autorka „Pięćdziesięciu twarzy Greya”?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?