Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

FILMOWA PREMIERA

Najnowszy zwiastun Ciemniejszej strony Greya. Jeszcze bardziej mroczny, perwersyjny, nasycony seksem

Piotr Wojtasik 23 stycznia 2017 16:15

Christian Grey powraca! W „Ciemniejszej stronie Greya” jego charakter jest jeszcze bardziej mroczny, a on sam chce uprawiać jeszcze bardziej wyuzdany seks. Producenci twierdzą, że przy tym filmie "Pięćdziesiąt twarzy Greya” to jedynie gra wstępna... Zresztą sami zobaczcie najnowszy walentynkowy zwiastun filmu.

 

Tymczasem wcielający się w postać Christiana Greya Jamie Dornan pojawił się na okładce australijskiej edycji magazynu „GQ". 

Ku zaskoczeniu fanek dystansuje się do swojego filmowego bohatera: „Zawsze byłem bardzo otwarty i liberalny, nigdy nie oceniałem niczyich upodobań seksualnych. Jest ich przecież tak dużo, każdego podnieca co innego. Ale ja nie jestem taki jak Christian, właściwie pod żadnym względem. Wszyscy moi znajomi są wyluzowani i zawsze skorzy do śmiechu. Szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie, że mógłbym pójść do pubu z Christianem Greyem - śmieje się aktor - Raczej nie wybrałbym go na mojego kumpla.”

 

Film na ekranach polskich kin już 10 lutego.

 

Polecamy też: Już jest! Zobacz pierwszy zwiastun „Ciemniejszej strony Greya’’​

 

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.