Anja Rubik, VIVA! Moda zima 2014, main topic
Fot. Paola Kudacki
O TYM SIĘ MÓWI

Anja Rubik zagra jedną z głównych ról w nowym filmie Borysa Lankosza! Sprawdzi się jako aktorka?

Damian Duda 9 października 2017 13:15
Anja Rubik, VIVA! Moda zima 2014, main topic
Fot. Paola Kudacki

 

Anja Rubik zagra jedną z głównych ról w filmie Borysa Lankosza. Polska topmodelka zadebiutuje w roli aktorki w ekranizacji prozy Joanny Bator „Ciemno, prawie noc’’.

 

Przeczytaj też: „Miałam wytyczony cel: osiągnąć sukces albo odejść. Żadnych półśrodków”. Anja Rubik kończy 34 lata!

Nowy film Borysa Lankosza

Reżyser już jakiś czas temu zapowiadał, że zamierza zekranizować książkę Joanny Bator. „To z jednej strony mystery thriller, a jednocześnie współczesna baśń, w której zwyczajne prawa logiki nie działają, chociaż rzeczywistość jest realna. To specyficzny projekt łączący tematy genezy przemocy, dziedziczenia zła, pamięci, biedy czy dojrzewania do macierzyństwa. Jednak to przede wszystkim opowieść o walce dobra ze złem w symbolice wyniesionej z prozy Joanny Bator’’, powiedział producent filmu, Leszek Bodzak.

 

Agentka Anji Rubik, Lucyna Szymańska, w rozmowie z nami powiedziała, że szczegóły projektu nie zostały do końca omówione. — Rozmowy trwają. Nie mogę nic więcej powiedzieć — ucięła Szymańska. Według serwisu Wirtualnemedia.pl modelka wystąpi u boku wybitnych polskich aktorów, m.in. Magdaleny Cieleckiej, Dawida Ogrodnika, Marcina Dorocińskiego oraz Jerzego Treli.

„Ciemno, prawie noc’’ — ekranizacja

Według zapowiedzi twórców film ma zarówno posiadać elementy dramatu psychologicznego, jak i skupiać się na uniwersalnym zagadnieniu zła i dobra. Klimatem będzie nawiązywał do mrocznego kina Davida Lyncha i społecznej obserwacji w stylu Kena Loacha.

 

Anja Rubik, Viva! Moda 2016
Fot. Eric Guillemain @2bmanagement

 

Anja Rubik, Viva! Moda 2016
Fot. Eric Guillemain @2bmanagement

 

Przeczytaj też: „Najlepiej odpoczywam przy wodzie”. Tak powstawała sesja z Anją Rubik na Majorce EKSKLUZYWNE VIDEO

 

TAGI #Anja Rubik

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.