Angelina Jolie, uśmiechnięta aktorka świętuje trochę urodziny
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA URODY

Angelina Jolie przeszła ogromną metamorfozę do roli!

Aktorka teraz jest blondynką

Redakcja VIVA! 24 września 2019 11:30
Angelina Jolie, uśmiechnięta aktorka świętuje trochę urodziny
Fot. Getty Images

Angelina Jolie aktualnie pracuje na planie filmowym wcielając się w rolę Theny w filmie Eternals. Gwiazda na potrzebę nowej produkcji musiała przejść dość dużą zmianę w swoim wyglądzie. Obecnie artystka jest blondynką i zupełnie nie przypomina siebie. Jak teraz wygląda? Koniecznie zobaczcie zdjęcia!

Jak Angelina Jolie wygląda w blond włosach?

Do tej pory aktorkę mogliśmy zobaczyć głównie w swoich brązowych, długich włosach. Nie za często Angelina decydowała się na diametralne zmiany w swoim wyglądzie, dlatego teraz fani z pewnością są bardzo zaskoczeni. Mimo, że gwiazda wygląda zupełnie inaczej, nowy kolor zdecydowanie jej pasuje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SFN.UA (@sfn.ua)

Zdjęcia do nowego filmu Marvela

Premiera filmu ,,Eternals" produkcji Marvel Studios jest zaplanowana dopiero na listopad przyszłego roku, jednak już teraz możemy zobaczyć pierwsze zdjęcia do filmu. Według Was blond włosy pasują Angelinie Jolie czy lepiej prezentuje się w ciemniejszym kolorze?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Angelina Jolie (@angelinajolieofficial)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Angelina Jolie (@angelinajolieofficial)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…