Angelina Jolie, uśmiechnięta aktorka świętuje trochę urodziny
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA URODY

Angelina Jolie przeszła ogromną metamorfozę do roli!

Aktorka teraz jest blondynką

Redakcja VIVA! 24 września 2019 11:30
Angelina Jolie, uśmiechnięta aktorka świętuje trochę urodziny
Fot. Getty Images

Angelina Jolie aktualnie pracuje na planie filmowym wcielając się w rolę Theny w filmie Eternals. Gwiazda na potrzebę nowej produkcji musiała przejść dość dużą zmianę w swoim wyglądzie. Obecnie artystka jest blondynką i zupełnie nie przypomina siebie. Jak teraz wygląda? Koniecznie zobaczcie zdjęcia!

Jak Angelina Jolie wygląda w blond włosach?

Do tej pory aktorkę mogliśmy zobaczyć głównie w swoich brązowych, długich włosach. Nie za często Angelina decydowała się na diametralne zmiany w swoim wyglądzie, dlatego teraz fani z pewnością są bardzo zaskoczeni. Mimo, że gwiazda wygląda zupełnie inaczej, nowy kolor zdecydowanie jej pasuje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SFN.UA (@sfn.ua)

Zdjęcia do nowego filmu Marvela

Premiera filmu ,,Eternals" produkcji Marvel Studios jest zaplanowana dopiero na listopad przyszłego roku, jednak już teraz możemy zobaczyć pierwsze zdjęcia do filmu. Według Was blond włosy pasują Angelinie Jolie czy lepiej prezentuje się w ciemniejszym kolorze?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Angelina Jolie (@angelinajolieofficial)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Angelina Jolie (@angelinajolieofficial)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!