Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Wstydzą się rozbieranych scen?

Gabriela Czernecka 20 lutego 2018 20:00

Nagość w filmie coraz częściej staje się motywem przewodnim. Szczególnym zainteresowaniem zaczęły się cieszyć się tego rodzaju sceny dzięki serii filmów o przygodach Christiana Greya (Jamie Dornan w tej roli) i Anastasii Steele (Dakota Johnson). Kilka lat temu spore zamieszanie wywołały sceny nagości z udziałem Michaela Fassbendera w filmie Wstyd, ale na polskim rynku również mamy filmy, w których aktorzy rozbierają się do roli. Oni nie mają nic do ukrycia!

1/12
Aktorzy, którzy rozebrali się do roli: Jamie Dornan
Copyright @Mat. prasowe
1/12

„Kompletnie się nie przejmuję aspektem nagości, której wymaga się ode mnie jako od aktora (...) Nie jestem pruderyjny. Pochodzę z liberalnego środowiska i nie sądzę, aby seks, nagość czy coś podobnego kiedykolwiek szokowało moją rodzinę”, mówi Jamie Dornan o nagości na planie podczas kręcenia filmów z serii 50 twarzy Greya.

2/12
Aktorzy, którzy rozebrali się do roli: Piotr Stramowski
Copyright @Mat. prasowe
2/12

„Mamy to obgadane, że to jest praca. Chcemy wykonywać swój zawód na najwyższym poziomie, więc musimy sobie ufać”, mówi Piotr Stramowski o rozbieranych scenach. Aktora mieliśmy okazję zobaczyć w odważnych wcieleniach w filmie Pitbull. Nowe porządki  lub Kobiety mafii.

3/12
Aktorzy, którzy rozebrali się do roli: Michael Fassbender
Copyright @Mat. prasowe
3/12

Michael Fassbender zachwycił widzów swoją sylwetką w filmie Wstyd, w którym zaprezentował swoją męskość w całej okazałości. Niestety sam nie był zachwycony szumem, jaki wokół niego powstał: „Nie rozumiem, dlaczego z nagością jest taki problem. Dlaczego kobieta może się rozbierać, a mężczyzna nie? Moje ciało jest narzędziem pracy i jako takie je traktuję”, mówił.

4/12
Aktorzy, którzy rozbierali się do roli: Mikołaj Roznerski
Copyright @Mat. prasowe
4/12

Mikołaj Ronzerski uznawany jest za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Nic dziwnego, że producenci filmu 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach postanowili go rozebrać: „Moje ciało to mój warsztat. Nie, ja się nie wkurzam, jeśli jest to potrzebne, reżyser tego chce i scena tego wymaga, to trudno, żeby wyjść z łóżka po namiętnej nocy ubranym, więc pokazujemy widzowi, że jest tak jak w życiu”, powiedział.

5/12
Aktorzy, którzy rozebrali się do roli: Michał Żebrowski
Copyright @Mat. prasowe
5/12

Miłosna, erotyczna i bardzo zmysłowa scena Anny Przybylskiej i Michała Żebrowskiego w filmie Sęp uważana jest za jedną z najlepszych w polskich filmach.

6/12
Aktorzy, którzy rozebrali się do roli: Ryan Reynolds
Copyright @Mat. prasowe
6/12

Ryan Reynolds i Sandra Bullock na planie filmu Narzeczony mimo woli mieli okazję dobrze się poznać. Aktorów połączyło uczucie nie tylko na planie, ale i poza nim. Nic dziwnego, że te sceny rozpalały widzów filmu do czerwoności!

7/12
Aktorzy, którzy rozebrali się do roli: Zac Efron
Copyright @Mat. prasowe
7/12

Zac Efron uważany jest za właściciela jednej z najlepszych sylwetek w Hollywood. Swoje wdzięki chętnie pokazuje na ekranie, choćby w filmach: Baywatch.Słoneczny patrol, Sąsiedzi czy High School Musical.

8/12
Aktorzy, którzy rozebrali się do roli: Piotr Adamczyk
Copyright @Mat. prasowe
8/12

Sztuka kochania, a może Oh Karol? Dla Piotra Adamczyka sceny nagości kolejne aktorskie wyzwanie, ale nie zawsze jest to takie łatwe zadanie: „Musiałem mówić po niemiecku stojąc nago i pływać jeszcze w stawie zimnym pełnym rzęs. Nie wiem co było dla mnie bardziej krępujące”, mówił o pracy na planie Sztuki kochania.

9/12
Aktorzy, którzy rozebrali się do roli: Bogusław Linda
Copyright @Mat. prasowe
9/12

„Zaduch potworny, pościel już nieświeża, bo od rana jest grana do innych scen. Ustawienie aktorki trwa 2 godziny, żeby wyglądała erotycznie, a aktor stoi i czeka, aż się go wpasuje. Pot się leje ze wszystkich. Trwa to 12 godzin i kończy się porażką”, mówił o erotycznych scenach Bogusław Linda, który zachwycił odważną rolą w filmie Sara.

10/12
Aktorzy, którzy rozebrali się do roli: Sebastian Fabijański
Copyright @Mat. prasowe
10/12

„Za każdym razem czuję się jak kretyn i gram, że jest fajnie ”, mówił o nagrywaniu erotycznych scen Sebastian Fabijański, którego sylwetkę mieliśmy okazję podziwiać w filmie Pitbull. Niebezpieczne kobiety czy serialu Belfer.

11/12
Aktorzy, którzy rozebrali się do roli: Tomasz Oświeciński
Copyright @Mat. prasowe
11/12

Tomasz Oświeciński nie ma nic do ukrycia. To potwierdzają tylko jego  filmowe role: Pitbull. Nowe porządki, Pitbull. Niebezpieczne kobiety czy Kobiety Mafii.

12/12
Copyright @Pinterest
12/12

W naszym zestawieniu nie mogło oczywiście zabraknąć panów, którzy zagrali w filmie Magic Mike, gdzie dumnie prezentują swoje wyrzeźbione sylwetki, czyli: Channing Tatuum, Alex Pettyfer, Matthew McConaughey, Cody Horn, Olivia Munn, Joe Manganiello, Kevin Nash i Matt Bomer.

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.