Teaser
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Powstanie 3 sezon Sex Education!

Co wiemy o kolejnej odsłonie serialu?

Ida Marszałek 11 lutego 2020 12:30
Teaser
Fot. Materiały prasowe

Przygody brytyjskich nastolatków, którzy organizują w swojej szkole undergroundową poradnię seksualną cieszą się ogromną popularnością. Niedawno platforma Netflix udostępniła odcinki 2 sezonu serialu i jest on co najmniej tak dobry jak pierwsza część serii. Producenci Sex Education najwyraźniej chcą kuć żelazo póki gorące, bo już zapowiedzieli kontynuację! Co wiemy o 3 sezonie serialu Netflixa?

3 sezon "Sex Education" informacje

Na razie nie ma podanej oficjalnej daty 3 sezonu, jednak patrząc na częstotliwość z jaką Netflix wypuszczał dotychczasowe sezony (1 sezon w 2019, 2 sezon w 2020), możemy przypuszczać, że następna część serii trafi na platformę w 2021 roku. Należy przyznać producentom, że swoją zapowiedzią skutecznie podgrzali atmosferę już teraz. Sposób w jaki ogłosili kontynuacje swojego hitowego serialu jest bardzo zabawny. Na opublikowanym filmiku widać odtwórcę roli dyrektora Groffa - Alistaira Petrie - który przechadza się po szkolnym korytarzu serialowego liceum Moordale. Na ścianie obok niego wiszą obrazy przedstawiające poszczególnych bohaterów serii, użyte w promocji 2 sezonu. Petrie omawia ich symbolikę, nawiązującą do najnowszych rozterek i zmagań każdej z postaci. Na koniec zapowiada, że losy bohaterów będą kontynuowane w 3 sezonie!

3 sezon "Sex Education" teaser

Chociaż 2 sezon skończył się w ten sposób, że na temat powstania kolejnej części nie mogło być żadnych wątpliwości, to miłym zaskoczeniem jest tak szybkie ogłoszenie kontynuacji serialu. Oznacza to, że wkrótce na Netflixie znów będziemy mogli oglądać swoich ulubionych bohaterów: zmagającego się z dorastaniem Otisa (Asa Butterfield), zbuntowaną Maeve (Emma Mackey), uczącego się samoakceptacji Erica (Ncuti Gatwa) oraz na nowo odkrywającą swą seksualność Olę (Patricia Allison). Nie możemy się doczekać! 

TAGI #serial #Netflix

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.