Kit Harrington, czyli Jon Snow z Gry o tron, wziął ślub!
Fot. Magazyn Time
Z ŻYCIA GWIAZD

Kit Harington zaliczył przykry wypadek na planie ósmego sezonu Gry o Tron!

Zobaczcie kulisy powstawania pierwszego odcinka

Gabriela Czernecka 20 kwietnia 2019 06:57
Kit Harrington, czyli Jon Snow z Gry o tron, wziął ślub!
Fot. Magazyn Time

Na pierwszy odcinek ósmego sezonu Gry o Tron fani serialu czekali niemal dwa lata. I doczekali się! Oczywiście największa popularnością cieszy się fragment, w którym scenarzyści w końcu zaprezentują, jak Jon Snow dosiada smoka. Na jaw wyszły właśnie kulisy powstawania tej wyjątkowej sceny. Okazuje się, że kulisy kręcenia mogły nie skończyć się dla Kita Haringtona najlepiej. Dlaczego? Niewiele brakowało, a straciłby... jądro! 

Kit Harington o wypadku na planie Gry o Tron

Kręcenie jednej z najpopularniejszych obecnie scen z pierwszego odcinka ósmego sezonu Gry o Tron dla Kita Haringtona mogły nie skończyć się najlepiej. Chodzi o efektowny moment przejażdżki na smokach z udziałem Daenerys (Emilia Clarke w tej roli) oraz Jona Snowa (Kit Harington). Dla Kita scena ze smokiem nie była łatwa do zagrania. Smoki w Grze o Tron zostały stworzone za pomocą najnowszych technologii. Aktor udawał więc lot na smoku korzystając ze specjalnego urządzenia, które przypomina wielkiego byka. 

W materiale zza kulis aktor zdradził, że podczas sceny, w której jego bohater o mało nie spada ze smoka, on sam przez chwilę myślał, że dozna poważnego urazu! „„Takie latanie było bardzo trudne […] Smok kołysał się bardzo gwałtownie i w pewnym momencie moje prawe jądro utknęło. Nie miałem czasu powiedzieć „stop” i nagle mnie obróciło. Przez chwilę pomyślałem: no i właśnie tak to wszystko się skończy, na tym byku, kołysze się dosłownie na jądrach. Przepraszam, chyba powiedziałem za dużo…”, wyznał Kit.

Na szczęście scena wyszła doskonale, a aktorowi ostatecznie nic się nie stało! Zobaczcie, jak powstawał ten fragment w materiale poniżej. 

Kit Harington, Jon Snow, Gra o Tron kulisy
Fot. youtube

Kit Harington, Jon Snow, Gra o Tron kulisy
Fot. youtube

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.