ZE ŚWIATA FILMU

Oni, nowy film Paolo Sorrentino o imprezach bunga-bunga i Silvio Berlusconim

W jednej z głównych ról Kasia Smutniak!

Weronika Kostyra 23 października 2018 16:45

W swoim nowym filmie Paolo Sorrentino przybliża fenomen jednego z najbardziej kontrowersyjnych polityków na świecie – Silvio Berlusconiego. Tytułowi Oni to członkowie jego świty – pochlebcy, którzy mieli nadzieję na wielką karierę i pieniądze u jego boku. Razem z były włoskim premierem uczestniczyli oni w słynnych imprezach bunga-bunga, których atrakcją były tłumy często nieletnich prostytutek. Nieograniczona władza i pieniądze Berlusconiego pozwalały mu długo maskować prawdę, która ostatecznie doprowadziła do wielkiego skandalu obyczajowego.

Film twórcy Wielkiego piękna, Młodości oraz Młodego papieża z rozmachem ukazuje świat wielkiej władzy, polityki i pieniędzy. W głównej roli zobaczymy Toniego Servilo, ulubionego aktora Sorrentino, a u jego boku między innymi piękną Kasię Smutniak.

Polska premiera odbędzie się 28 grudnia 2018. 

Film Oni, Paolo Sorrentino o Silvio Berlusconim
Fot. Materiały prasowe

Film Oni, Paolo Sorrentino o Silvio Berlusconim
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.