ZE ŚWIATA FILMU

Oni, nowy film Paolo Sorrentino o imprezach bunga-bunga i Silvio Berlusconim

W jednej z głównych ról Kasia Smutniak!

Weronika Kostyra 23 października 2018 16:45

W swoim nowym filmie Paolo Sorrentino przybliża fenomen jednego z najbardziej kontrowersyjnych polityków na świecie – Silvio Berlusconiego. Tytułowi Oni to członkowie jego świty – pochlebcy, którzy mieli nadzieję na wielką karierę i pieniądze u jego boku. Razem z były włoskim premierem uczestniczyli oni w słynnych imprezach bunga-bunga, których atrakcją były tłumy często nieletnich prostytutek. Nieograniczona władza i pieniądze Berlusconiego pozwalały mu długo maskować prawdę, która ostatecznie doprowadziła do wielkiego skandalu obyczajowego.

Film twórcy Wielkiego piękna, Młodości oraz Młodego papieża z rozmachem ukazuje świat wielkiej władzy, polityki i pieniędzy. W głównej roli zobaczymy Toniego Servilo, ulubionego aktora Sorrentino, a u jego boku między innymi piękną Kasię Smutniak.

Polska premiera odbędzie się 28 grudnia 2018. 

Film Oni, Paolo Sorrentino o Silvio Berlusconim
Fot. Materiały prasowe

Film Oni, Paolo Sorrentino o Silvio Berlusconim
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?