Film After, 50 twarzy Greya dla nastolatków
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Ten film okrzyknięto Pięćdziesięcioma twarzami Greya dla nastolatków!

Zobacz zwiastun filmu „After”!

Weronika Kostyra 27 listopada 2018 16:44
Film After, 50 twarzy Greya dla nastolatków
Fot. Materiały prasowe

Po wielkim sukcesie serii filmów o Christianie Greyu producenci odkryli, że publiczność uwielbia podobne historie. Już niedługo swoją premierę będzie miał film After, który okrzyknięto Pięćdziesięcioma twarzami Greya dla nastolatków!

O czym jest film „After”?

Główny bohater filmu jest inspirowany na postaci Harry’ego Stylesa, jednego z członków nieistniejącego już boysbandu One Direction. Hardin Scott jest przystojnym, niepokornym i tajemniczym nastolatkiem. Jest zupełnym przeciwieństwem niewinnej Tessy Young. Łączy ich jednak skomplikowana i niebezpieczna relacja. Trudno nie odnieść wrażenia, że początek ich historii mocno przypomina losy Anastasii Steel i Christiana Greya. W zwiastunie widzimy także, że w After nie zabraknie gorących scen łóżkowych

W rolach młodych kochanków zobaczymy Josephine Langford oraz Hero Fiennesa-Tiffina (siostrzeńca Ralpha Fiennesa). Czy film After będzie cieszył się tak wielką popularnością jak ekranizacje trylogii E.L. James? Przekonamy się w kwietniu 2019 roku.

Zobacz zwiastun! 

Film After, 50 twarzy Greya dla nastolatków
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?