Film After, 50 twarzy Greya dla nastolatków
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Ten film okrzyknięto Pięćdziesięcioma twarzami Greya dla nastolatków!

Zobacz zwiastun filmu „After”!

Weronika Kostyra 27 listopada 2018 16:44
Film After, 50 twarzy Greya dla nastolatków
Fot. Materiały prasowe

Po wielkim sukcesie serii filmów o Christianie Greyu producenci odkryli, że publiczność uwielbia podobne historie. Już niedługo swoją premierę będzie miał film After, który okrzyknięto Pięćdziesięcioma twarzami Greya dla nastolatków!

O czym jest film „After”?

Główny bohater filmu jest inspirowany na postaci Harry’ego Stylesa, jednego z członków nieistniejącego już boysbandu One Direction. Hardin Scott jest przystojnym, niepokornym i tajemniczym nastolatkiem. Jest zupełnym przeciwieństwem niewinnej Tessy Young. Łączy ich jednak skomplikowana i niebezpieczna relacja. Trudno nie odnieść wrażenia, że początek ich historii mocno przypomina losy Anastasii Steel i Christiana Greya. W zwiastunie widzimy także, że w After nie zabraknie gorących scen łóżkowych

W rolach młodych kochanków zobaczymy Josephine Langford oraz Hero Fiennesa-Tiffina (siostrzeńca Ralpha Fiennesa). Czy film After będzie cieszył się tak wielką popularnością jak ekranizacje trylogii E.L. James? Przekonamy się w kwietniu 2019 roku.

Zobacz zwiastun! 

Film After, 50 twarzy Greya dla nastolatków
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.