Film After, 50 twarzy Greya dla nastolatków
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Ten film okrzyknięto Pięćdziesięcioma twarzami Greya dla nastolatków!

Zobacz zwiastun filmu „After”!

Weronika Kostyra 27 listopada 2018 16:44
Film After, 50 twarzy Greya dla nastolatków
Fot. Materiały prasowe

Po wielkim sukcesie serii filmów o Christianie Greyu producenci odkryli, że publiczność uwielbia podobne historie. Już niedługo swoją premierę będzie miał film After, który okrzyknięto Pięćdziesięcioma twarzami Greya dla nastolatków!

O czym jest film „After”?

Główny bohater filmu jest inspirowany na postaci Harry’ego Stylesa, jednego z członków nieistniejącego już boysbandu One Direction. Hardin Scott jest przystojnym, niepokornym i tajemniczym nastolatkiem. Jest zupełnym przeciwieństwem niewinnej Tessy Young. Łączy ich jednak skomplikowana i niebezpieczna relacja. Trudno nie odnieść wrażenia, że początek ich historii mocno przypomina losy Anastasii Steel i Christiana Greya. W zwiastunie widzimy także, że w After nie zabraknie gorących scen łóżkowych

W rolach młodych kochanków zobaczymy Josephine Langford oraz Hero Fiennesa-Tiffina (siostrzeńca Ralpha Fiennesa). Czy film After będzie cieszył się tak wielką popularnością jak ekranizacje trylogii E.L. James? Przekonamy się w kwietniu 2019 roku.

Zobacz zwiastun! 

Film After, 50 twarzy Greya dla nastolatków
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.