Festiwale 2019

Festiwale

Festiwale 2019

Brad Pitt, Wenecja 2019
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Brad Pitt pokazał swój nowy tatuaż na Festiwalu Filmowym w Wenecji. Wymowny?

Aktor wygląda lepiej niż kiedykolwiek!

Ksenia Krasko 30 sierpnia 2019 10:40
Brad Pitt, Wenecja 2019
Fot. East News

Gwiazdy filmu Pewnego razu... w Hollywood nie mogło zabraknąć na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Wenecji! Brad Pitt chętnie pozował dla tłumu fanów, prezentując nie tylko doskonałe wyczucie stylu, ale też... nowy tatuaż. Wielbiciele aktora nie mają wątpliwości, że ma ukryte znaczenie. Mają rację?

Nowy tatuaż Brada Pitta

Trudno nie zgodzić się z faktem, że Brad Pitt wygląda dużo lepiej niż ostatnio! Jak tylko aktor przybył na Festiwal Filmowy w Wenecji, natychmiast został otoczony przez swoich licznych fanów. Chętnie się do nich uśmiechał się i wydawał się bardzo zrelaksowany. Zaprezentował też małą, ale znaczącą zmianę swojego wyglądu.

Okazało się, że 55-latek ma nowy tatuaż, na prawym bicepsie tuż nad łokciem. Mała ilustracja, wykonana w całości na czarno, przedstawia mężczyznę i jego cień. Nabity jest tuż obok napisu, dedykowanemu byłej żonie Pitta, stąd przypuszczenie, że nowy malunek na ciele aktora to odniesienie do rozwodu z Angeliną Jolie.

Brad Pitt, Wenecja 2019
Fot. East News

Aktor zdobył entuzjastyczne recenzje swojej roli u boku Leonarda DiCaprio w dziewiątym filmie Quentina Tarantino. Znany jest również z takich kinowych przebojów, jak Wywiad z wampirem, Siedem, Joe Black, czy Fight Club.

Brad Pitt i Angelina Jolie pobrali się w 2014 roku po prawie dziesięciu latach związku. Rozstali się dwa lata później, a ostatecznie rozwiedli się na początku tego roku. Para nie ukrywała, że głównym powodem rozpadu relacji były różnice nie do pogodzenia. Razem wychowują szóstkę dzieci. 

premiera Once Upon a Time in Hollywood, Brad Pitt
Fot. Birdie Thompson/AdMedia / SplashNews.com/East News

Angelina Jolie w eleganckiej sukni i Brad Pitt w garniturze na czerwonym dywanie
Fot. EastNews

Wideo

Krystyna Janda o święcie kina: „Cannes? Ja tu przyjeżdżam do pracy!”

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?