Ewa Chodakowska, VIVA! 2015
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Ewa Chodakowska bije kolejne rekordy? Okazuje się, że tym razem...

Olga Figaszewska 25 kwietnia 2017 06:30
 	Ewa Chodakowska, VIVA! 2015
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Ulubiona trenerka Polek nie boi się wyzwań!  Ewa Chodakowska po raz kolejny udowodniła, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych!

 

W niedzielę odbyły się Międzynarodowe Targi Fitness i Sportów Siłowych Go Active Show w Nadarzynie, na których nie zabrało plejady gwiazd sportowych dyscyplin. A mowa miedzy innymi o Anicie Włodarczyk, Robercie Korzeniowskim, Mamedzie Khalivowie i... Ewie Chodakowskiej.

 

Zobacz też: Ewa Chodakowska kończy 35 lat. W prezencie: najpiękniejsze zdjęcia Ewy z sesji dla VIVY!

 

Rekord Ewy Chodakowskiej


 Podczas wielkiego finału Be Active Tour,  który poprowadziła wraz z mężem, Lefterisem Kavoukisem, Ewa Chodakowska znów pobiła Rekord Guinnessa. Było to niezwykłe wydarzenie -  intensywny, trwający trzy godziny trening, zgromadził ponad 2 tysiące osób, fani trenerki  i miłośnicy sportu, którzy zdecydowali się podjąć wyzwanie. 

Zadaniem było utrzymanie ciała przez 60 sekund w pozycji deski. Podczas wykonywania tego ćwiczenia napinając mięśnie,  uruchamiamy przede wszystkim głębokie mięśnie brzucha. W efekcie wzmacniamy ramiona i plecy.

 

„Jeden z najbardziej ekscytujących momentów tego roku.. jeden z najbardziej wzruszających momentów mojego życia.. nie wiem na ile kto interpretuje ZAPIS W KSIĘDZE REKORDÓW GUINNESSA.. tak dla przypomnienia 😬 TO TEZ REKORD ŚWIATA 💪🏻💪🏻 Tutaj jest zapis POLSKA ❤️❤️❤️ Dla mnie promowanie aktywności fizycznej jest całym moim życiem..  Oddałam sie mojej pasji bez reszty ❤️❤️ takie momenty, kiedy tyle energii, uśmiechu, ciepła, wdzięczności wraca do mnie z pomnożoną siłą.. Nadajecie rytm i sens mojemu życiu.. jestem dla Was.. jestem dla ludzi.. nic innego nie chce robić ❤️ to największe szczęście robić to co się kocha ❤️❤️❤️ ”, napisała wzruszona Ewa Chodakowska.

 

Fani są pod wrażeniem jej możliwości i determinacji.

„Czytam ten wpis i oglądam filmik i coś się wzrusza. Też bym chciała spełnić swoje marzenie...-25kg żeby wyjść na plażę bez wstydu może się uda... na razie mam gorsze dni”, komentuje jedna z fanek.


Ewa nie było mnie tam, ale jak na to patrzę to mam łzy w oczach i jestem mega dumna z Ciebie, z osób, które tam były i ze wszystkich, którzy z Tobą ćwiczą!, komentuje kolejna.

To nie pierwszy raz kiedy Ewa Chodakowska ustanawia rekord Guinnessa. W 2014 roku wraz z tysiącami Polek pobiła rekord na największy trening fitness. Ponad 2300 osób pojawiło się na stadionie Legii.

 

Zobacz też: Anna Lewandowska czy Ewa Chodakowska? Wyniki tego rankingu trenerek fitness Cię zaskoczą. Dlaczego?

 

Sukces Ewy Chodakowskiej

 

Ewa Chodakowska należy do grona najpopularniejszych polskich trenerek fitness. d dwóch lat pełni rolę redaktor naczelnej „Be Active”. Wydaje książki, nagrywa kolejne płyty z ćwiczeniami. Kocha wyzwania. Przekonała Polki, że aktywność fizyczna jest cool. Teraz będzie je namawiać do zdrowego stylu życia. A jak sama podkreśla, zamierza dotrzeć ze swoim przesłaniem do całego świata.

 

„Mój plan to taka misja zbawiania świata (śmiech). Wszystkie kobiety w Polsce muszą usłyszeć, po co jest ta aktywność fizyczna na co dzień. I ja dotrę do każdej”, mówiła. Trenerka chce uświadamiać i pokazywać każdej kobiecie, że poprzez trening może odzyskać kontrolę nad swoim życiem, świadomie decydować o sobie. Ewa Chodakowska spełnia się w tym co robi i nie ma zamiaru spoczywać na laurach „Wiem, że mogę pomóc wielu osobom. Kiedy ktoś wychodzi z depresji dzięki aktywności, albo z choroby ciała, to dla mnie wielkie osiągnięcie. Zaczęłam się sprawdzać jako life coach, który potrafi wpływać na innych, dawać nadzieję. A aktywność fizyczna jest lekarstwem na wszystko – depresję, anoreksję, bulimię, zawody miłosne, stres. Zdrowa głowa i zdrowe ciało – czy można chcieć więcej?”, opowiadała VIVIE! w 2015 roku.

 

Polecamy też: Anna Lewandowska ćwiczy w ciąży i zachęca do tego inne mamy

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?