Och Teatr Dziewczyna z pociągu
Fot. materiał promocyjny / Robert Jaworski
O TYM SIĘ MÓWI

Ten spektakl to dobra propozycja na zimowy wieczór. O czym jest Dziewczyna z pociągu?

Sztukę w reżyserii Cezarego Żaka zobaczysz w Och-Teatrze

Redakcja VIVA! 13 stycznia 2022 17:50
Materiał partnera
Och Teatr Dziewczyna z pociągu
Fot. materiał promocyjny / Robert Jaworski

W czasach trudnych dla artystów, jest na szczęście w nich siła, by dalej zaskakiwać i zakochiwać w sobie widownię. Nie inaczej postępują właściciele i pracownicy Och-Teatru, który ma zaszczyt przedstawić jedną z najmłodszych swoich sztuk. Dziewczyna z pociągu to trzymający w napięciu spektakl w reżyserii Cezarego Żaka…

Dziewczyna z pociągu – spektakl. O czym jest? Bilety

Przedstawienie, którego premiera odbyła się w lutym zeszłego roku, znów będzie grane dla publiczności. Niektórzy widzowie mogą kojarzyć jego tytuł, bo scenariusz został oparty na książce, która kilka lat temu była hitem sprzedaży.

O czym jest spektakl? „Załamana rozwodem Rachel spędza dnie na fantazjach o pięknej parze mieszkającej w domu, który codziennie mija jadąc pociągiem. Pewnego ranka zobaczy tam coś, co wywróci jej życie do góry nogami. Rachel będzie zmuszona zmierzyć się z makabryczną tajemnicą, której rozwiązanie może okazać się ponad jej siły. Czy może liczyć na wsparcie bliskich?”, czytamy w informacji prasowej.

ZOBACZ TEŻ: Krystyna Janda o przemocy w szkołach teatralnych i filmowych: „nigdy nic takiego mnie nie spotkało”

Och Teatr Dziewczyna z pociągu
Fot. materiał promocyjny / Robert Jaworski

Spektakl w Och-Teatrze jest teatralną adaptacją słynnego thrillera psychologicznego Pauli Hawkins. Książka, sprzedana w milionach egzemplarzy, przez wiele tygodni utrzymywała się na pierwszym miejscu listy bestsellerów dziennika „The New York Times”, a jej ekranizacja stała się kultową.  To zupełnie nowy gatunek teatralny, nigdy wcześniej nieprezentowany na scenie przy Grójeckiej 65.

W spektaklu zobaczymy: Annę Smołowik, Agatę Wątróbską, Martę Ścisłowicz, Krzysztofa Czeczota, Janusza Chabiora, Leszka Lichotę oraz Cezarego Żaka, który jest jednocześnie reżyserem widowiska.

Spektakl wyprodukowano w porozumieniu z Simon Friend. Serdecznie zapraszamy. Najbliższe terminy przedstawień to 26 i 27 stycznia. Bilety można kupić pod tym linkiem.

Czytaj też: Krystyna Janda opowiada o tym, jak okres pandemii wpłynął na jej teatry. „Jak mam pomóc matce trojga dzieci, która nie ma z czego żyć?”

Och Teatr Dziewczyna z pociągu
Fot. materiał promocyjny / Robert Jaworski

plakat Och Teatr Dziewczyna z pociągu
Fot. materiał promocyjny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.