Dorota Chotecka, Radosław Pazura, Viva! 6/2016
Fot. Zuza Krajewska
O TYM JEST GŁOŚNO

Dorota Chotecka rozwiała wszystkie wątpliwości. Opowiedziała, jak wyglądają relacje między jej mężem a Cezarym Pazurą

Co wyznała?

Karol Sowa 17 marca 2023 20:56
Dorota Chotecka, Radosław Pazura, Viva! 6/2016
Fot. Zuza Krajewska

Nie jest tajemnicą, że relacja między Cezarym Pazurą a jego bratem nie jest kolorowa. Do dzisiaj wzbudza ona wielkie emocje. Jak jest naprawdę? Czy rodzeństwo wspiera się w trudnych chwilach? Dorota Chotecka w ostatnim wywiadzie zabrała głos w tej sprawie. Co wyznała?

Radosław Pazura i Cezary Pazura — relacja

Mimo że Radosław i Cezary są braćmi, to ich drogi w pewnym momencie się rozeszły. Obaj skupili się na realizowaniu pasji i założeniu rodziny. I choć rzadko opowiadają o tym, jak wyglądają ich stosunki, to w mediach społecznościowych wciąż są aktywni. Pokazują tam swoją codzienność.

Czy relacje między braćmi uległy zmianie? W jednej z ostatnich rozmów z Faktem Dorota Chotecka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy. Z wypowiedzi wynika, że jej mąż i Cezary Pazura mają bardzo dobre relacje. Artystka dodała również, że aktorzy opiekują się ojcem. „Opiekują się tatą i muszą mu zapewnić dobrą opiekę, żeby tata był szczęśliwy na stare lata. Jest ich tylko dwóch, więc muszą się starać, kochać, rozmawiać, żeby tata miał prawdziwą, normalną starość. Ja bardzo kibicuję mężowi i wspieram go w tej kwestii, bo jest to moim obowiązkiem", przyznała w rozmowie z Faktem. 

CZYTAJ TEŻ: Maciej Musiał jest zakochany? Serce aktora zostało zajęte przez piękną modelkę!

Dorota Chotecka, Radosław Pazura
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Dorota Chotecka przerywa milczenie. Jak wyglądają relacje jej męża z Cezarym Pazurą?

Przyznała również, że Cezary Pazura jest ojcem chrzestnym jej córki Klary. Z nią ma doskonały kontakt. „Bardzo się lubią, składają sobie życzenia, to jest fajne. Czarek o niej pamięta i ona o nim też pamięta. Zawsze sobie porozmawiają i to jest miłe. Jest tak, jak być powinno", opowiadała w tym samym wywiadzie.

Całej rodzinie życzymy wszystkiego, co najlepsze. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Kinga Rusin tak naprawdę nie jest jedynaczką. Kim jest przyrodni brat gwiazdy telewizji? 

Cezary Pazura, VIVA! 2/2020
Fot. Edyta Pazura

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…