Danuta Stenka w trzecim sezonie Diagnozy. Co czeka widzów
Fot. X News/TVN
ZE ŚWIATA SERIALI

Romans sprzed lat, tajemniczy handlarze narządami i... To ekscytuje widzów Diagnozy

Trzeci sezon serialu jest pełen emocji!

Konrad Szczęsny 26 września 2018 18:51
Danuta Stenka w trzecim sezonie Diagnozy. Co czeka widzów
Fot. X News/TVN

Anna (Maja Ostaszewska) stara się rozwikłać tajemnicę z początku związku z Janem (Adam Woronowicz), Michał (Maciej Zakościelny) zmaga się z poważną chorobą i problemami w pracy, a nowa ordynator szpitala, Bogna (Danuta Stenka) budzi postrach wśród pracowników szpitala. Na domiar złego okazuje się, że w mieście grasują handlarze narządami – tym żyją widzowie trzeciego sezonu uwielbianego serialu TVN, Diagnozy

Trzeci sezon Diagnozy: romans sprzed lat, mroczna tajemnica i... liczne problemy

Dlaczego Jan dziwnie zachowuje się przy Bognie? Co łączyło ich w przeszłości i jaką mroczną tajemnicę ukrywają? To jeden z głównych wątków nowego sezonu Diagnozy, serialu, który szturmem podbił serca widzów TVN i gromadzi przed telewizorami ponad dwumilionową publiczność. 

Po ekscytującym drugim sezonie scenarzyści i produkcja nie zwalniają tempa. Wśród bohaterów szpitala w Rybniku atmosfera stanie się napięta za sprawą nowej pani ordynator. Kobieta, którą w przeszłości łączyła dziwna relacja z Janem, jest ostra, bezkompromisowa i sprawuje niepodzielną władzę, nie licząc się z e zdaniem podopiecznych. Trudno znosi sprzeciwianie się jej i podważanie swoich decyzji. 

Z biegiem fabuły wychodzi również na jaw, że w Rybniku istnieje szajka handlująca narządami. W rozwikłanie tej historii angażują się główni bohaterowie, jednak okazuje się, że walka z przestępcami związana jest z ogromnym ryzykiem.

W obsadzie pojawiają się również nowe osoby, takie jak prokurator Paweł Wilecki (w tej roli Mateusz Kościukiewicz) oraz piękna chirurg Kalina Wysocka (w tej roli Kamila Kamińska). Znacząco wpływają oni na życie szpitala w Rybniku i sprawiają, że wątki fabularne komplikują się i burzą dotychczasowy porządek.

Czy Anna będzie umiała połączyć rozwiązywanie zagadki relacji Jana i Bogny i tajemnicy, która ich łączy ze wspieraniem ukochanego, zmagającego się z poważną chorobą? Kim tak naprawdę jest nowa ordynator szpitala w Rybniku i czy ma jakikolwiek związek z handlarzami narządów? Czy Michał zdoła uporać się z problemami zdrowotnymi? Jak potoczą się losy innych bohaterów Diagnozy?

Odpowiedzi na te i inne pytania mają przynieść nowe odcinki serialu, emitowanego w każdy wtorek o 21.30 na antenie TVN  

Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz w serialu Diagnoza
Fot. materiały prasowe

Maja Ostaszewska siedzi za nią stoi Maciej Zakościelny i sprawdzają coś w komputrzene
Fot. materiały prasowe

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.