Oblig - Crystal
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA KULTURY

Cirque du Soleil prezentuje... Crystal! Pierwszy akrobatyczny show na lodzie po raz pierwszy w Polsce!

Bilety już w sprzedaży

Konrad Szczęsny 8 sierpnia 2019 16:37
Oblig - Crystal
Fot. Materiały prasowe

Cirque du Soleil powraca do Polski ze wspaniałym arenowym show: CRYSTAL! Oszałamiająca produkcja zabierze publiczność w podróż do zagadkowego, skutego lodem świata, gdzie różnorodnym technikom łyżwiarstwa towarzyszą nieprawdopodobne akrobacje w powietrzu.

O widowisku CRYSTAL - Pierwszy akrobatyczny show na lodzie

Spektakl w reżyserii Shany Carroll oraz Sebastiena Soldevili opowiada historię Crystal – młodej dziewczyny, zdającej się nie pasować do otaczającego ją środowiska. Kiedy przypadkowo wpada do zamarzniętego stawu, pod jego taflą znajduje alternatywną wersję własnego życia.

Nasza ekscentryczna bohaterka zabiera publiczność w porywającą opowieść o odkrywaniu samego siebie, poprzez zanurzenie się w świecie własnej wyobraźni. Poczuj przypływ adrenaliny, podziwiając niesamowitą, surrealistyczną przestrzeń, w którą wkracza Crystal. To właśnie tam bohaterka ma możliwość stać się taką, jaką zawsze chciała być: pewną siebie, kreatywną, ciekawą świata.

Spektakl CRYSTAL jest odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych.

Międzynarodowa obsada CRYSTAL obejmuje 43 artystów oraz ponad 50 członków załogi z ponad 20 różnych państw.

Obserwuj #CRYSTALi #cirquedusoleil na :

|TwitterInstagramYoutubeFacebook

Bilety w sprzedaży od 2 sierpnia na www.alterartshow.pl

Kategorie i ceny biletów:

•Platynowa od 320 PLN

•Złota od 260 PLN

•Srebrna od 199 PLN

•Brązowa od 150 PLN

Ceny dynamiczne zmieniają się wraz z liczbą sprzedanych biletów. KUP WCZEŚNIEJ - ZAPŁAĆ MNIEJ.

Zniżka dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat -20%

Bilety grupowe:

Realizacja zamówień grupowych wyłącznie poprzez kontakt mailowy na bilety@alterart.pl

Terminy przedstawień:

TAURON Arena Kraków (23.01/czwartek, godz. 19:00;24.01/piątek, godz. 19:00;25.01/sobota, godz. 12:00, 16:00, 20:00; 26.01/niedziela, godz. 13:00, 17:00

ERGO ARENA Gdańsk/Sopot (30.01/czwartek, godz. 19:00;31.01/piątek, godz. 19:00;01.02/sobota, godz. 15:00, 19:00;02.02/niedziela, godz. 13:00, 17:00

Sponsorzy/Partnerzy

Dziękujemy naszym oficjalnym partnerom: Škoda i Panasonic

Cirque du Soleil - historia 

CRYSTALto 42 produkcja Cirque du Soileil od 1984 roku. Od momentu powstania firma dostarczyła niesamowitych przeżyć oraz wprowadziła w zachwyt ponad 200 milionów widzów w ponad 450 miastach na sześciu kontynentach. Cirque du Soleil zatrudnia ponad 4 000 pracowników, włącznie z 1300 akrobatami z niemal 50 różnych krajów.

Więcej informacji na temat Cirque du Soleil znajdziesz na:www.cirquedusoleil.com

Alter Art Showto największy niezależny promotor w Polsce i jeden z liderów polskiego rynku live entertainment w zakresie organizacji spektakularnych widowisk, koncertów i festiwali na najwyższym poziomie, gromadzących dziesiątki tysięcy osób. Alter Art Show to marka, promująca wydarzenia m. in. Cirque du Soleil, Disney On Ice oraz Monster Jam.www.alterartshow.pl  

Oblig - Crystal
Fot. Matt Beard 2018

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.