Antoni Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE
ZE ŚWIATA KULTURY

Antek Królikowski wraca w nowym serialu. Towarzyszy mu plejada znanych aktorów 

Znamy szczegóły

Rafał Kowalski 18 listopada 2021 14:11
Antoni Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Aż 168 aktorów wzięło udział w projekcie, który zainteresował też Antka Królikowskiego. Ulubieniec widzów, który za kilka tygodni zostanie ojcem, nie przestaje zaskakiwać i tym razem zobaczymy go w seriali Planeta Singli. Osiem historii. W odcinkach nowej produkcji Canal+, której premiera już jutro, zagrali też Izabela Kuna, Bartłomiej Topa, Filip Pławiak, Zosia Wichłacz czy Marianna Linde.

Co oglądać jesienią? Serial Planeta Singli. Osiem historii

Jak dowiadujemy się z informacji prasowej Planeta Singli to osiem osobnych historii. Historii o miłości, która nie zna granic wieku. Wszystkie odcinki łączy wspólny mianownik - ich bohaterowie poznają się przez aplikacje randkowe. Każda część realizowana była z inną obsadą i przez innego reżysera.

Twórcy obiecują, że wszystkie słodko-gorzkie, czasem bawiące do łez a zawsze wzruszające opowieści są bliskie prawdziwemu życiu. Każdy będzie mógł się z nimi utożsamić, bo przecież miłość ma różne oblicza.

CZYTAJ TEŻ: Antoni Królikowski szczerze o ślubie z Joanną Opozdą. Dlaczego tak szybko się zdecydował?

Pierwsza okazja do sprawdzenia nowego projektu z Antonim Królikowskim już jutro wieczorem. Spędzacie jesienne wieczory przed telewizorami? 

Planeta Singli, Iza Kuna
Fot. mat. pras. / Maciej Skwara

Planeta Singli, Królikowski
Fot. mat. pras. / Paweł Drabik

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.