Angelina Jolie
Fot. East News
ZE ŚWIATA FILMU

Angelina Jolie dołączy do świata Marvela! Kogo zagra?

Gwiazda po czterech latach powraca na ekran!

Weronika Kostyra 22 lipca 2019 12:55
Angelina Jolie
Fot. East News

O tym, że Angelina Jolie może zostać kolejną gwiazdą produkcji Marvela nieoficjalnie mówiono od pewnego czasu. Choć niektórym wydawało się to mało prawdopodobne, teraz wiadomość potwierdziła sama aktorka. Kogo zagra i kiedy premiera?

Angelina Jolie wcieli się w superbohaterkę filmów Marvela!

Angelina Jolie zrobiła niespodziankę fanom i osobiście pojawiła się na Comic Conie w San Diego, czyli święcie popkultury. Studio Marvel ogłosiło tam swoje filmowe plany na najbliższe miesiące. Jedną z produkcji, która budzi największe zainteresowanie fanów jest The Eternals. Trwają właśnie przygotowania do filmu, którego akcja ma dziać się na długo przed przygodami bohaterów znanych z filmów Marvela. Tytułowi Eternals to nieśmiertelne istoty mieszkające w kosmosie. Jedną z nich jest znany już widzom Thanos.

Angelina Jolie wcieli się w postać wojowniczki o nadprzyrodzonych mocach, Theny. „Jestem niezwykle podekscytowana, że mogę tu być. Będę pracować 10 razy ciężej, ponieważ sądzę, że tego wymaga bycie częścią MCU (Marvel Cinematic Universe) i bycie częścią tej rodziny. Wiemy jakie mamy zadanie. Wiemy, na co zasługujecie. Wszyscy będziemy na to pracować bardzo, bardzo ciężko. Jestem bardzo szczęśliwa. Bardzo wam dziękuję”, powiedziała zgromadzonym w San Diego.

Poza nią w filmie zobaczymy między innymi Salmę Hayek w roli Ajaka oraz Richarda Maddena jako Ikarisa. Niestety mimo wcześniejszych przypuszczeń, nie potwierdzono udziału Tomasza Kota w filmie. Premiera The Eternals jest planowana na listopad 2020 roku.

W ostatnich latach rzadko mamy okazję zobaczyć Angelinę Jolie w nowych produkcjach. Ostatnia premiera z jej udziałem to film Nad morzem z 2015 roku. Później skupiła się na produkcji, reżyserii,  także na opiece nad dziećmi i układaniem swojego życia osobistego. Teraz jednak powraca na ekran. Już w październiku zobaczymy ją w drugiej części filmu Czarownica, a rok później w The Eternals, którego już nie możemy się doczekać. 

Angelina Jolie
Fot. Alberto E. Rodriguez/Getty AFP/East News

Angelina Jolie
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.