Angelina Jolie
Fot. East News
ZE ŚWIATA FILMU

Angelina Jolie dołączy do świata Marvela! Kogo zagra?

Gwiazda po czterech latach powraca na ekran!

Weronika Kostyra 22 lipca 2019 12:55
Angelina Jolie
Fot. East News

O tym, że Angelina Jolie może zostać kolejną gwiazdą produkcji Marvela nieoficjalnie mówiono od pewnego czasu. Choć niektórym wydawało się to mało prawdopodobne, teraz wiadomość potwierdziła sama aktorka. Kogo zagra i kiedy premiera?

Angelina Jolie wcieli się w superbohaterkę filmów Marvela!

Angelina Jolie zrobiła niespodziankę fanom i osobiście pojawiła się na Comic Conie w San Diego, czyli święcie popkultury. Studio Marvel ogłosiło tam swoje filmowe plany na najbliższe miesiące. Jedną z produkcji, która budzi największe zainteresowanie fanów jest The Eternals. Trwają właśnie przygotowania do filmu, którego akcja ma dziać się na długo przed przygodami bohaterów znanych z filmów Marvela. Tytułowi Eternals to nieśmiertelne istoty mieszkające w kosmosie. Jedną z nich jest znany już widzom Thanos.

Angelina Jolie wcieli się w postać wojowniczki o nadprzyrodzonych mocach, Theny. „Jestem niezwykle podekscytowana, że mogę tu być. Będę pracować 10 razy ciężej, ponieważ sądzę, że tego wymaga bycie częścią MCU (Marvel Cinematic Universe) i bycie częścią tej rodziny. Wiemy jakie mamy zadanie. Wiemy, na co zasługujecie. Wszyscy będziemy na to pracować bardzo, bardzo ciężko. Jestem bardzo szczęśliwa. Bardzo wam dziękuję”, powiedziała zgromadzonym w San Diego.

Poza nią w filmie zobaczymy między innymi Salmę Hayek w roli Ajaka oraz Richarda Maddena jako Ikarisa. Niestety mimo wcześniejszych przypuszczeń, nie potwierdzono udziału Tomasza Kota w filmie. Premiera The Eternals jest planowana na listopad 2020 roku.

W ostatnich latach rzadko mamy okazję zobaczyć Angelinę Jolie w nowych produkcjach. Ostatnia premiera z jej udziałem to film Nad morzem z 2015 roku. Później skupiła się na produkcji, reżyserii,  także na opiece nad dziećmi i układaniem swojego życia osobistego. Teraz jednak powraca na ekran. Już w październiku zobaczymy ją w drugiej części filmu Czarownica, a rok później w The Eternals, którego już nie możemy się doczekać. 

Angelina Jolie
Fot. Alberto E. Rodriguez/Getty AFP/East News

Angelina Jolie
Fot. East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.