Ewelina Gołębiowska

Ewelina Gołębiowska

Dziennikarka, wydawca
Ewelina Gołębiowska - dawniej Zadrożna. Dziennikarka serwisu Party.pl. Redaktorka rubryki towarzyskiej „Cocktail Party” w magazynie „Party”. W przeszłości redaktorka serwisów o gwiazdach, muzyce i serialach w Gazeta.pl. Od pięciu lat komentuje życie gwiazd w programie „Aleja sław” w Polsat Cafe. Wcześniej nagrywała programy „Z tyłu sceny” i „Plotka”. Od blisko czterech lat związana z magazynem „Party” jako redaktor i autor wielu ciekawych wywiadów.

Fascynuje się show-biznesem, ale także piłką nożną, więc wie zarówno, co to jest spalony, jak i zna imiona wszystkich dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta. W wolnych chwilach pochłania zagraniczne seriale, czyta, co jej w ręce wpadnie i gotuje. W przyszłości chciałaby zamieszkać na Wisteria Lane (fikcyjnej ulicy z serialu “Gotowe na wszystko”), mieć dom, dzieci, psa i piec ciasta.

Akcje

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.