KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Jej wolno więcej niż księżnej Kate. Meghan Markle nagminnie łamie królewski protokół! 

Dlaczego jej uchodzi to płazem?

Gabriela Czernecka 17 maja 2018 19:00

Starsza od niego, rozwódka, a do tego Amerykanka! Takiego przypadku w brytyjskiej rodzinie królewskiej jeszcze nie było. Meghan Markle wolno więcej niż księżnej Kate? Na to wygląda. Narzeczona księcia Harry'ego nie przysporzyła sobie w Wielkiej Brytanii zbyt wielu fanów. Z pewnością zmieni się to po ślubie, ale jak na razie, Meghan musi się pilnować. A przynajmniej powinna, bo jak na razie nie najlepiej wychodzi jej przestrzeganie królewskiego protokołu...

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle: protokół królewski

O tym, że przedstawiciele brytyjskiej rodziny królewskiej muszą przestrzegać zasad protokołu królewskiego wiadomo nie od dziś. Księżna Kate przed ślubem z Williamem musiała uczęszczać nawet na specjalne szkolenia z tego, co wolno, a czego nie, co wypada księżnej. Podobnie było teraz, w przypadku Meghan Markle, ale ta, postanowiła się zbuntować. Narzeczona księcia Harry'ego od małego lubiła robić wszystko po swojemu i nawet teraz, nawet dla ukochanego (!), nie zamierza się dostosowywać.

Wszystko o ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle znajdziesz tutaj>>

O co chodzi? Meghan Markle nagminnie łamie królewski protokół! Najpierw szczegółowo opowiedziała o swoim związku z Harry'm w Vanity Fair (który później tłumaczono, że odbył się za zgodą królowej), a teraz medialny szum wokół jej osoby wzbudza jej rodzina, brat i ojciec. Jak widać, Meghan nie do końca zamierza rezygnować z życia w świetle reflektorów. Co więcej, nadal chętnie udziela autografów, czego pod żadnym pozorem nie wolno robić choćby księżnej Kate.

Protokół królewski: Meghan Markle łamie zasady

Rozczochrane włosy, dekolty i podarte spodnie? W przeciwieństwie do księżnej Kate, Meghan otwarcie pozwala sobie na odrobinę nonszalancji. Co prawda styl narzeczonej Harry'ego odrobinę się zmienił, to jak widać nie zamierza ona w pełni rezygnować ze swoich modowych przyzwyczajeń. Nic dziwnego, że na oficjalnych wyjściach co rusz zalicza spektakularną wpadkę - od pokazania się w za wysokich obcasach po rozdawanie uśmiechów w ...garniturze.!

Wydawałoby się, że jakoś wszystko uchodzi jej płazem, ale nie do końca, bowiem brytyjskie media punktują za każdym razem! Tak było choćby w przypadku pojawienia się publicznie, oczywiście u boku Harry'ego, w ...czarnym stroju. Protokół królewski dokładnie określa przypadki, w których przedstawiciele brytyjskiej rodziny królewskiej powinni mieć na sobie ubrania w tym kolorze. Chodzi przede wszystkim o sytuacje wyjątkowe, takie jak pogrzeb. 

Meghan dość lekceważąco podchodzi do surowych zasad królewskiego protokołu. Czy to powiew świeżości w royal family, a może własnie do rodziny królewskiej wkracza kobieta, która przejmie schedę po Sarah Ferguson (księżna Świń - o niej więcej tutaj>>) i zostanie czarną owcą? Dowiemy się już niebawem... 

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Narodziny gwiazdy, czyli Julia Wieniawa o trudnych wyborach i drodze do sukcesu. Plus Wielki Horoskop na 2019 rok!