VIVA! VIDEO

„Samo Centrum Wrzechświata”, czyli nowe miejsce na mapie Warszawy. Tu zrealizujesz swoje marzenia! EKSLUZYWNE VIDEO

Piotr Wojtasik 9 listopada 2017 18:15

„Samo Centrum Wszechświata” to wyjątkowa, kreatywna przestrzeń, w której możesz rozwijać swoje pasje, umiejętności, a przede wszystkim siebie. To miejsce, w którym zrealizujesz swoje plany i urzeczywistnisz marzenia. 

Gdzie znajduje się „Samo Centrum Wszechświata”?

„Samo Centrum Wszechświata” powstało w centrum Warszawy, w klimatycznej kamienicy przy Chłodnej 29. Do wykorzystania masz tu blisko tysiąc metrów kwadratowych powierzchni i dwa piętra, na których znajdują się sale treningowe, strefy beauty czy eventowe, przestrzeń dla mam i dzieci oraz kawiarnia.

Do twojej dyspozycji jest także wykwalifikowany i doświadczony sztab profesjonalistów, którzy w prace nad projektem SCW włożyli całe swoje serca i umiejętności. Wyjątkowi trenerzy rozwijają w ramach „Samego Centrum Wszechświata” swoje autorskie projekty, idealnie skrojone pod twoje potrzeby. 

Dlaczego warto odwiedzić SCW? Nasze subiektywne TOP 4!

1. Nike+ Training Club to kombinacja trzech typów zajęć grupowych, których połączenie stanowi gwarancję efektywnego planu treningowego. 

2. Pole dance to połączenie akrobatyki, gimnastyki i tańca, Podczas tych zajęć wzmocnisz i ujędrnisz całe ciało, poprawisz gibkość i będziesz się świetnie bawić. A przy okazji poznasz ciekawych, zwariowanych ludzi, pełnych pasji i humoru.

3. MAMOVE – autorskie treningi pozwalające na cieszenie się świetną formą zarówno w ciąży jak i po niej. Zajęcia dla maluszków wspomagające rozwój i stymulujące integrację sensoryczną.

4.  Studio kosmetyczne, studio fryzur i strefa beauty:

  • Najlepszi lekarze medycyny estetycznej i doświadczone kosmetyczki. Właściwie dobrane, profesjonalne zabiegi na twarz i ciało sprawią, że będziesz mogła cieszyć się promienną urodą, nienaganną sylwetką i wyśmienitym samopoczuciem.
  • W studio fryzur czekają na Ciebie wykwalifikowani specjaliści od koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów. Z ich pomocą odkryjesz najciekawszy pomysł na swoje włosy i zachwycającą fryzurę. Podczas gdy fryzjer będzie układał Twoje loki, możesz skorzystać z oferowanych usług manicure i pedicure albo zjeść pyszny posiłek lub napić się aromatycznej kawy-oszczędzając tym samym tak cenny czas. 
  • W strefie beauty masz również szansę poczuć kojącą moc masażu i odnaleźć równowagę pomiędzy ciałem i duchem. Każdego dnia inne masaże, dzięki którym zredukujesz napięcie mięśni, poprawisz krążenie krwi i elastyczność skóry, a co najważniejsze, odnajdziesz wytchnienie od codziennego zgiełku i zapewnisz sobie uczucie błogiego relaksu na długie godziny.

To ty jesteś w Centrum Wszechświata!

Sony - Partner technologiczny otwarcia SCW

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdą nowego numeru jest Weronika Rosati. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!