• VIVA!

TYLKO U NAS Piotr Kraśko z całą rodziną w wyjątkowej sesji zdjęciowej. Zobacz kulisy!

Źródło: Marcin Ziółko, Piotr Wojtasik

Piotr Kraśko zaczął jeździć konno stosunkowo późno, bo tuż przed trzydziestką. To właśnie Karolina Ferenstein była jego instruktorką i wymagała naprawdę wiele. Wyszło im to na dobre, bo teraz dzielą nie tylko pasję do jeździectwa, ale także wychowanie trójki dzieci – Konstantego, Aleksandra i Laury. Jak udaje im się pogodzić pracę zawodową i zapanować nad „wesołą gromadką”?

 

Rodzina Piotra Kraśki

 

Karolina Ferenstein-Kraśko: Kiedy Piotr wraca przez trzy tygodnie codziennie po „Faktach z zagranicy” o godzinie 21 to ja siedzę w domu i cały ciężar rodziny jest na mojej głowie. Za to rano Piotr wstanie i zrobi śniadanie czy zakupy na cały tydzień. Takie proste, zwykłe gesty, ale ogromnie pomocne. U nas, tak naprawdę, odbywają się bez słów. Kiedy przychodzi mój gorący, zawodowy okres, wtedy Piotr musi sobie radzić z pomocą babci czy cioci, ogarniać całe towarzystwo i daje radę. Jestem zazdrosna jako mama, ale faktycznie jest w kobiecie takie wewnętrzne niedowierzanie: jak to, on może tak samo dobrze jak ja?

 

Tylko u nas cała rodzina w komplecie w jednej sesji zdjęciowej w otoczeniu malowniczej stadniny w Gałkowie na Mazurach. Zobaczcie kulisy naturalnej i bardzo rodzinnej sesji!

 

Nowy numer Vivy! z rodziną Piotra Kraśki na okładce w kioskach od 4 maja!

Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, VIVA! maj 2017, Okładka
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

 

Co jeszcze w nowej Vivie! 9/2017?

 

Karolina Korwin Piotrowska o zmianach w swojej karierze i nowej książce, Janusz Leon Wiśniewski, autor bestsellerowej „S@motności w sieci” powraca, Anna Starmach o najważniejszej podróży życia i Pippa Middleton – jakie są jej relacje z siostrą?

 

Z najnowszym numerem książka z filmem DVD „Po prostu przyjaźń” dostępna z magazynami Viva! i Party

Po prostu przyjaźń
Fot. materiały prasowe

Zobacz także: Zwolnienie z TVP wyszło mu na dobre! Dzięki TVN-owi za Piotrem Kraśką szaleją kobiety

Czy trójka dzieci to dużo?