O NICH JEST GŁOŚNO

Rocznica ślubu Karoliny i Piotra Kraśków! Przypominamy EKSKLUZYWNĄ SESJĘ VIVY! z malowniczego Gałkowa!

VIVA! 13 września 2017 15:00

 

13 września 2008 r. Piotr Kraśko oraz Karolina Ferenstein powiedzieli sakramentalne: „tak’’. Po dziewięciu latach są rodzicami „wesołej gromadki’’ — Konstantego, Aleksandra i Laury. Jak udaje im się pogodzić pracę zawodową i zapanować nad trójką dzieci? 

 

Rodzina Piotra Kraśki

Tylko VIVĘ! Piotr Kraśko zaprosił do Gałkowa. Prezenter wspólnie z żoną i trójką dzieci wystąpili w wyjątkowej sesji okładkowej. Żona dziennikarza, Karolina Ferenstein-Kraśko, opowiedziała, jak wspólnie ze swoim mężem łączą obowiązki zawodowe z wychowaniem trójki dzieci.

 

Karolina Ferenstein-Kraśko: Kiedy Piotr wraca przez trzy tygodnie codziennie po „Faktach z zagranicy” o godzinie 21 to ja siedzę w domu i cały ciężar rodziny jest na mojej głowie. Za to rano Piotr wstanie i zrobi śniadanie czy zakupy na cały tydzień. Takie proste, zwykłe gesty, ale ogromnie pomocne. U nas, tak naprawdę, odbywają się bez słów. Kiedy przychodzi mój gorący, zawodowy okres, wtedy Piotr musi sobie radzić z pomocą babci czy cioci, ogarniać całe towarzystwo i daje radę. Jestem zazdrosna jako mama, ale faktycznie jest w kobiecie takie wewnętrzne niedowierzanie: jak to, on może tak samo dobrze jak ja?

 

Tylko u nas cała rodzina w komplecie w jednej sesji zdjęciowej w otoczeniu malowniczej stadniny w Gałkowie na Mazurach. Zobaczcie kulisy naturalnej i bardzo rodzinnej sesji!

Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, VIVA! maj 2017, Okładka
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Zobacz także: Zwolnienie z TVP wyszło mu na dobre! Dzięki TVN-owi za Piotrem Kraśką szaleją kobiety

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Jak wyglądają przygotowania do sesji?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdą VIVY! jest Karolina Szostak. Zobacz, co jeszcze w nowym numerze!