EKSKLUZYWNE VIDEO

Małgorzata Rozenek-Majdan: „Dość tej presji w sprawie trzeciego dziecka!”. Czy to przez in vitro? EKSKLUZYWNE VIDEO

kc 21 września 2017 13:30

Małgorzata Rozenek-Majdan ma dwóch synów z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. 11-letni Stanisław i 7-letni Tadzio przyszli na świat w wyniku procedury in vitro, bo Małgorzata miała problemy z zajściem w ciążę. Od roku jest żoną Radosława Majdana i przez cały ten czas zasypywana jest pytaniami od dziennikarzy o trzecie dziecko. Także Radosław nie ukrywa, że chciałby powiększenia rodziny, sama Małgosia również o tym marzy. Dlaczego więc ciągle nie mają wspólnego potomka? Sprawa wydaje się bardziej skomplikowana niż przedstawiają to plotkarskie serwisy. Małgorzata i Radosław po raz pierwszy tak szczerze opowiedzieli o tym w wywiadzie w najnowszej VIVIE!

 

Polecamy też: TYLKO U NAS! Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan o tym, dlaczego jeszcze nie mają dziecka

 

Zobacz też: „Nie jesteśmy rozrzutni”. Na co wydają Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan?

 

 

Małgorzata Rozenek-Majdan o trzecim dziecku i in vitro

 

– Małgosiu, masz obu synów z in vitro

Małgorzata: Tak. I bardzo źle się czuję z tymi ciągłymi pytaniami od dziennikarzy. Bardzo chcielibyśmy mieć wspólne dziecko, ale zdajemy sobie sprawę, że nie będzie to ot tak.

– Czyli wbrew temu lekkiemu tonowi w jakim piszą o tym media, a nawet Tobie samej zdarza się o tym tak mówić wcale nie traktujesz tego tak lekko. I nie chciałabyś żeby to miało taki wydźwięk, dobrze zrozumiałam?

Małgorzata: Tak. A zdarza się, że słyszę „musisz urodzić trzecie dziecko”. (…) To mnie stawia w bardzo niezręcznej sytuacji. To są słowa, które dotykają mojej intymności, a ponieważ zdaję sprawę z tego, że to niełatwa sytuacja, próbuję nadać temu lekki ton. A tak naprawdę to jest dla nas bardzo trudne. Procedura in vitro jest skomplikowana, wymaga czasu. Nie chcę, żeby to było pooddawane ciągłej dyskusji publicznej.

 

O trzecim dziecku i wychowywaniu synów Małgorzata i Radosław opowiedzieli także w naszym wywiadzie video. Zobaczcie co powiedzieli.

 

Zobacz też: Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan świętowali pierwszą rocznicę ślubu w Dubaju! Jak się bawili? EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Nowa VIVA! z Małgorzatą Rozenek-Majdan i Radosławem Majdanem w kioskach od 21 września.

 

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Narodziny gwiazdy, czyli Julia Wieniawa o trudnych wyborach i drodze do sukcesu. Plus Wielki Horoskop na 2019 rok!