Viva.pl

VIVA! VIDEO

TYLKO U NAS Krystyna Janda: „Cannes? Ja tu przyjeżdzam do pracy!” EKSKLUZYWNE VIDEO

Wybitna aktorka polskiego kina, Krystyna Janda , w wyjątkowym wywiadzie video dla viva.pl, opowiedziała o przyjemnościach festiwalu w Cannes. Czy udało jej się choć na chwilę uniknąć mediów i skorzystać z uroków miejscowości? 

Zobacz też: TYLKO U NAS Krystyna Janda wspomina poprzednie edycje festiwalu w Cannes! EKSKLUZYWNE VIDEO

Krystyna Janda nie przepada za wystawnymi kolacjami, balami. Festiwal traktuje jako obowiązek, pracę, godne reprezentowanie Polski poza granicami kraju. „Tutaj się przyjeżdża do pracy.Ja to wiem absolutnie i to respektuje. Nie mam żadnych swoich interesów. Jestem do dyspozycji festiwalu. Wiem, że wywiadu, wyglądanie, uśmiechanie się, obecność na projekcji, jest moim obowiązkiem. Natomiast, nie powiem żebym to uwielbiała”, wyznała z uśmiechem Krystyna Janda. Tutaj spotyka przyjaciół i znajomych. Artystka wygłosiła w tym roku przemowę, która została zadedykowana Andrzejowi Wajdzie. 

W ekskluzywnym wywiadzie, Krystyna Janda opowiedziała również o tym, co myśli na temat mediów społecznościowych i sile Internetu. Dokąd najczęściej wyjeżdża na wakacje. Do czego ma największą słabość? 

Polecamy też: Wyjątkowa rozmowa z Krystyną Jandą w Cannes! EKSKLUZYWNY WYWIAD VIDEO
 

Wideo

4 różne kobiety, miasta, osobowości...

Polecamy

Top